zdroj: shutterstock

Zpříjemněte si chvíle na zahradě, pořiďte si kvalitní vybavení

zdroj: shutterstock

Aby se pobyt na zahradě stal co nejvíce příjemným, musíte mít odpovídající vybavení. Tím ovšem není jen potřebný nábytek. Na trhu je k dostání spousta dalších věcí, díky kterým se každé setkání s přáteli může proměnit v neopakovatelný zážitek, co nepokazí ani případná nepřízeň počasí.

Na zahradě toho můžete dělat spoustu. Připravovat lahodné pokrmy na grilu, sportovat nebo třeba odpočívat na čerstvém vzduchu. Co všechno si tedy můžete pořídit, aby se váš pozemek stal dokonalým zázemím pro trávení kouzelných chvil?

Houpací síť nadchne všechny členy rodiny

Pro pohodlnou a méně obvyklou relaxaci je houpací síť nepostradatelným vybavením. Houpání uklidňuje a pomáhá navodit dobrou náladu. Můžete si obstarat houpací síť pro jednu osobu, k dostání jsou také rozměrnější typy, kam se vejdete s partnerem či partnerkou, a dokonce i s celou rodinou. Pokud si právě říkáte, že na zahradě nemáte vhodné zákoutí se stromy, k nimž byste mohli síť uvázat, ani to není překážka. Moderní houpací sítě se prodávají i se speciálními rámy, ve kterých jsou uchyceny. A ty umožňují i umístění téměř kdekoliv, ne pouze v exteriéru, kam se nejvíce hodí.

Houpací síť je ideální relax zdroj: shutterstock

Plážová lehátka nejsou jen na pláž

Mimo houpací sítě oceníte na zahradě také pohodlné plážové lehátko, ve kterém si skvěle odpočinete nebo nachytáte bronz. Měkké polstrování lehátka zajistí oporu celému vašemu tělu. Pokud si navíc koupíte lehký rozkládací typ, budete ho moci ve složeném stavu jednoduše převážet i na dovolenou.

Zahradní stany – nezbytnost pro úspěšný večírek

Pokud máte rádi společnost přátel a známých, pak jistě milujete večírky. Uspořádejte jeden i u vás doma a nenechte se odradit ani špatným počasím. Zahradní párty stany vám v tom pomohou. Prodávají se menší i větší varianty, abyste si nemuseli lámat hlavu s tím, kolik lidí pozvat, aby se do stanu všichni vešli. V nabídce jsou i barevné typy, a tak budete moci sladit stan s nastoleným stylem exteriéru.

Zpříjemnit si chvíle na zahradě, není nic složitého. Stačí, když si vyberete odpovídající vybavení, kterým si utvoříte požadované zázemí. Nabídka je skutečně pestrá.