návrhy interiéru
Byt Dům

Návrhy interiéru a rada designéra se hodí i pro menší projekty

Většina z nás si myslí, že si při rekonstrukci a při radikálnější proměně interiéru bohatě vystačí s vlastní představivostí. Vždyť inspirace číhá na internetu (a nejen tam) doslova na každém rohu! Jenže když dojde na lámání chleba, dožene nás krutá […]

Dřevěné úchytky
Byt Dům

Trendy úchytky, které musíte mít

Zdálo by se, že jsou nábytkové úchytky zcela nepodstatnou součástí bytového designu. Opak je ale pravdou, a právě s pomocí úchytek dokážete zcela změnit styl vašeho nábytku. Které kousky jsou nyní trendy? Podívejte se na náš přehled. 

Bydlení v Praze Malešicích
Byt

Malešický háj: Projekt, který nabízí jedinečné bydlení

Malešický háj je jedinečným projektem, jehož cílem je nabídnout příjemné místo pro život, kam se vždy budete rádi vracet. Nabízí tak řadu bytů o různých dispozicích. Výhodou je skvělá lokalita, ve které se budete cítit bezpečně.

Vestavěná skříň v ložnici
Byt Dům

Jak vyřešit úložný prostor pro vícečlennou rodinu

Máte vícečlennou rodinu a zvažujete, jak zařídit byt, aby poskytoval dostatek úložného prostoru pro všechny věci? Možné řešení představují vestavěné skříně na míru. Jsou vhodné do každé místnosti a jejich vnitřní uspořádání přizpůsobíte svým potřebám.

Vnitřní plastové parapety
Byt Dům

Jaké druhy parapetů se vyskytují na trhu?

Jsou nedílnou součástí oken. Ne, opravdu nemáme na mysli záclony… Řeč je o parapetech. Ať už stavíte dům nebo „jen“ vyměňujete okna, přijdou vám nové parapety vhod. Přinášíme vám přehled parapetů, které jsou na českém trhu nejčastěji k dostání.