návrhy interiéru
Byt Dům

Návrhy interiéru a rada designéra se hodí i pro menší projekty

Většina z nás si myslí, že si při rekonstrukci a při radikálnější proměně interiéru bohatě vystačí s vlastní představivostí. Vždyť inspirace číhá na internetu (a nejen tam) doslova na každém rohu! Jenže když dojde na lámání chleba, dožene nás krutá […]

Dřevěné úchytky
Byt Dům

Trendy úchytky, které musíte mít

Zdálo by se, že jsou nábytkové úchytky zcela nepodstatnou součástí bytového designu. Opak je ale pravdou, a právě s pomocí úchytek dokážete zcela změnit styl vašeho nábytku. Které kousky jsou nyní trendy? Podívejte se na náš přehled. 

stavebniny
Dům

Stavba domu se může vyplatit, nicméně nejde o nic snadného

Ceny bytů jsou dnes šílené a rodinné domky jsou na tom ještě daleko hůř. Chcete-li bydlet ve svém a zároveň se kvůli tomu nezadlužit na další tři generace, buďto si vyberte některý z mobilheimů, nebo si postavte vlastní domek.

branka
Dům Zahrada

Jaká vjezdová brána je vhodná do svahu?

Snazší je vybírat vjezdovou bránu na pozemek, který leží na rovině. Pokud jste vlastníkem pozemku ve svahu, je situace složitější, ale nikoli bezvýchodná. Pojďte se s námi podívat, jaká vjezdová brána je vhodná do svahu.

Vestavěná skříň v ložnici
Byt Dům

Jak vyřešit úložný prostor pro vícečlennou rodinu

Máte vícečlennou rodinu a zvažujete, jak zařídit byt, aby poskytoval dostatek úložného prostoru pro všechny věci? Možné řešení představují vestavěné skříně na míru. Jsou vhodné do každé místnosti a jejich vnitřní uspořádání přizpůsobíte svým potřebám.