electric

Kde hledat non stop elektrikáře v Praze?

Závady na elektroinstalaci bohužel nepřichází pouze v pracovní době. Kolikrát se problém objeví pozdě večer nebo o víkendu, kdy drtivá většina řemeslníků nepracuje. Také mají své zájmy a rodinu. Jenže co si počít? Bez elektřiny dlouho nepřežijete.

Jsme na ní nesmírně závislí. Nenabijeme si telefon, nemůžeme používat počítač, neuvaříme si, dokonce nefunguje ani lednice a mrazák. Je potřeba začít jednat co nejrychleji. Komu ale zavolat, když nahodit jističe problém nevyřešilo? Jste-li z Prahy, uložte si do telefonu číslo na Elektro Elefant.

Elektro pohotovost i v noci a o svátcích

Elektro Elefant působí po celém území Prahy a v jejím okolí. Pokud se jim ozvete v pracovní době od 8 do 18 hodin, dorazí k vám do 60 minut. V noci přijedou do 90 minut, na pohotovost můžete volat kdykoliv, tedy i o víkendech a svátcích, operátoři jsou na lince 24 hodin denně.

Elektrikáři s nejmodernějším vybavením

Každý vyslaný non stop elektrikář pohotovost je zkušeným odborníkem ve svém oboru. Elektrikáři z firmy pravidelně podstupují školení a jsou přezkušováni. Své znalosti si doplňují a jsou schopní pracovat s nejmodernější technikou.

Na místo dorazí s veškerým technologickým vybavením. Pro detekci toho, kde v elektrickém vedení se přesně nachází problém, používají termokamery. Tím šetří i čas a finanční prostředky zákazníkům, platí se totiž od hodiny, materiál je účtovaný zvlášť podle potřeby a dohody se zákazníkem.

Elektrikář k vašim službám

Elektro Elefant však nenabízí pouze pohotovost a řešení havárií. Vyřeší i revize elektro a hromosvodů, vymění vypínače, jističe, zásuvky, svítidla atd., zapojí elektrické spotřebiče. Pokud potřebujete nějakou takovou běžnou službu, která nespěchá, objednejte si ji klidně přes webový formulář. V případě havárie volejte na non stop dispečink 777 964 900.