Podlahy České Budějovice

Vinylové a dřevěné podlahy hýbou Českem

Krásná podlaha je základem útulného zázemí vašeho domova. Je to totiž právě podlaha, obyčejná podlahová krytina, jež dodává domovu souhru a jistotu. Moderní podlahová řešení vám učarují barevnými kombinacemi i využitím přírodních motivů. V nabídce naleznete celou řadu možností, jak vybavit zem pokojů. Jsou to tradiční koberce, od nichž se sice upouští, ale v hotelech, kancelářích a chladnějších místech mají stále své stabilní místo, také korkové podlahy nebo PVC podlahy vyznačující se jednoduchou a nenáročnou údržbou.

Dřevo – pevné a přitom vkusné

Dřevo je nespornou klasikou a sázkou na jistotu nejen v oblasti interiéru, ale též okolo domu. Pokud tedy nevíte, jaký styl se hodí do vašich prostorů, volte dřevěné podlahy České Budějovice. Pouze tak máte jistotu, že vytěžíte z vlastností dřeva maximum. Masivní dřevo navíc vyniká termoregulačními schopnostmi, tedy přirozeně akumuluje teplo a nesporná je i struktura dřeva – vždy originální, jedinečná a nenapodobitelná. Podlahy České Budějovice za sebou mají celou řadu zkušeností a praxe v různých interiérech. Pevnost dřeva doplňuje ojedinělá struktura se suky. Dřevo je povrchově ošetřeno a tím pádem garantuje vyšší odolnost vůči vodě i vlhku. Vysoce kvalitní masivní dřevo a podlahy z něj jsou proto vhodné i do namáhaných prostor, jako jsou kuchyně či vstupní haly a chodby. Ani dřevo se nevyznačuje náročnou údržbou, pouze v případě, že chcete oživit lesk a strukturu, smíte využít nátěry. Dřevěné podlahy jsou i přes vyšší pořizovací cenu jasnou volbou pro náročné zákazníky i ty z vás, kdo chtějí mít doma kousek přírody.

Vinyl – cenově dostupný luxus

Podlahoví specialisté se zaměřují též na vinyl v moderním provedení. Vinylové podlahy České Budějovice jsou mimořádně odolné vůči mechanickému poškození, navíc si uchovávají tvar i barvu a snadno se ošetřují. Měkká struktura se hodí v kombinaci s podlahovým vytápěním. Díky pestré škále barev máte možnost výběru mezi dekory dřeva, parket, mozaik, barev i jednobarevných variant provedení. Vinyl se neokouká a skvěle doplní moderně i rustikálně řešený interiér.