dřevěné stoly

Nábytek z masivu – nábytek s duší

Chcete-li pořídit nový nábytek, nabízí se vám celá řada možností, od internetových obchodů až po nákupní centra s nábytkem, kde seženete spoustu atraktivních solitérních kousků i designově sladěných sestav. Ovšem dáváte-li přednost vysoké kvalitě, vsaďte na nábytek s vlastním příběhem. Váš interiér oživí třeba moderní dřevěné židle či dubové jídelní stoly, s nimiž získá prostor zcela nový rozměr luxusu.

Precizní ostravská práce

Malá rodinná firma z Ostravy sází na kvalitu a originalitu každého kousku. Pracuje převážně s masivem, což umožňuje vyniknutí suků a celkové jedinečné struktury dřeva. Víte, jak může vypadat designová jídelní židle z dubu? Designové židle najdou uplatnění v moderním i rustikálním domově. Dřevěné stoly se hodí také k minimalistickým kuchyňským linkám. Doplnit je můžete třeba o dubové židle, které jsou nejen kvalitní a unesou opravdu mnoho, ale též působí elegantním dojmem. Unikátní stoly z masivu si smíte prohlédnout v prodejnách v Ostravě i Praze, kde je pro klienty připravena i inspirace v podobě představení novinek z oblasti nábytku.

Nábytek na míru

Velkou výhodou je, že designový nábytek si přizpůsobíte podle svých potřeb. Dřevěný nábytek z masivu zahrnuje kromě židlí též dřevěné stolyrestaurační stoly vhodné do malých útulných kaváren i prémiových restaurací. S takovým nábytkem zabodujete opravdu všude. Jídelní židle z masivu vydrží dlouhé roky, zachovávají si svůj dokonalý vzhled a zároveň se snadno udržují. Moderní restaurační židledřevěné a kovové židlerestaurační stoly si můžete nechat navrhnout podle vlastních potřeb i rozměrů. Líbí se vám retro styl? Otestujte křesílka a jídelní stoly z masivu nebo si jednoduše nechte navrhnout stoly na míru. Můžete si být jisti, že zakázková výroba za dostupné ceny je nejlepší volbou pro vaše bydlení i podnik, kde se chcete cítit příjemně a komfortně.