zahradní nábytek

Zahradní nábytek pro větší relaxaci

Každý ví, že zahrada znamená dost práce s jejím udržováním v perfektním stavu, ale přijdou chvíle, kdy v ní najdete dobrého přítele k odpočinku a místo pro setkávání se známými.

Trendy v zahradním nábytku

V dnešní době zahradu perfektně vyzdobíte pěknými designovými kousky. Zahradní nábytek seženete z různých materiálů, kde si všímejte především odolnosti, aby vydržel časté proměny počasí. Stále se preferují přírodní materiály, které pochopitelně snadněji splynou s okolními stromy, rostlinami, trávou a přírodninami. Velmi praktické jsou zahradní boxy, kam lze uschovat pracovní nářadí i sportovní nástroje. Kromě masivního dřeva jsou vyhledány ratan a teak pro svůj neodolatelný vzhled. Jakmile slunce udeří, nastane čas nachytat trochu zdravou barvu. K pohodlnému opalování využijte moderní zahradní lehátka, která si vás získají svým pohodlím, stabilitou a zajímavým vzhledem. Vybírat můžete dřevěné varianty, z pevného plastu nebo z umělého ratanu. Tipem může být polohovací ratanové lehátko Corona. Vypadá velice elegantně díky zajímavému vyplétání a stabilní hliníková kostra zvládne nosnost až 150 kg. Antracitovou barvu jednoduše sladíte s jakýkoliv jiným vybavením. Nechybí ani měkký polstr v horní části. 

Sedací soupravy do zahrady

Kam se na zahradě posadit se svými přáteli? Určitě do zahradní sedací soupravy, která vás nadchne už od pohledu. Prostorné a sestavené z mnoha dílů umožňují posezení i pro mnoho hostů. Oblíbené jsou varianty z kvalitního eukalyptového dřeva v teakovém vzhledu. Eukalyptové dřevo patří mezi odolné druhy s nezaměnitelnou medově hnědou barvou. Nádherně vypadají i provedení sedacích souprav z umělého ratanu. Poskytují dostatek místa na sezení, široké opěrky, nenápadnou odkládací plochu ve spodní části a odolnost proti UV záření či vlivům počasí. Robustní modely doplněné polštáři a poduškami vám připraví takřka přímořskou atmosféru.