starožitná knihovna

Uložte knihy do starožitné knihovny

Stále roste zájem o starožitný nábytek, který se snaží rodiny zakomponovat do své moderní domácnosti. A přitom nehraje roli, zda jde o komodu, stůl, křeslo nebo třeba knihovnu.

Patříte mezi vášnivé čtenáře?

Nestačí vám knihy vypůjčené z knihovny, od kamarádů a e-knihy jsou pro vás cizí. Pokud vás některá z knih zaujme, neváháte ani okamžik a koupíte si ji? Každou volnou chvilku trávíte s knihou v ruce a prožíváte osudy s knižními hrdiny.

Dejte knihám řád

Každý čtenář si své knihy hýčká a opatruje je jako oko v hlavě. Usiluje o to, aby byly stále jako nové. Z toho důvodu vyčlení knihám prostor pro ukládání, k čemuž se nejvíce hodí knihovna. Ale i v knihovně musí mít každá kniha své místo, jejich uspořádání musí mít určitý řád. Jen tak si zajistíte neustálý přehled o svých knihách.

Starožitná knihovna v moderně zařízeném bytě

Moderně zařízená domácnost se vyznačuje jednoduchostí a maximálním využitím prostoru. Čte u vás v domácnosti celá rodina a rádi byste si pořídili knihovnu, do které uložíte všechny své knihy? Se starožitnou knihovnou nejen, že udržíte ve svých knihách pořádek, ale také vnesete do domu nádech historie. Vaše domácnost bude působit osobitěji.

Kontrast upoutá zraky hostů

Moderní zařízení bytu vs. starožitný solitér. Tolik rozdílné styly a přitom se výborně doplňují. Kontrast upoutá zraky vašich návštěvníků a nedá tak uniknout jejich pozornosti. A hlavní téma rozhovorů je rázem na světě.

V pokoji zařízeném světlým moderním nábytkem se bude vyjímat dřevěná knihovna.

Kde koupit starožitnou knihovnu

Ať už se rozhodnete pro koupi starožitné knihovny z období baroka, renesance, klasicismu, artdeca nebo jiného, začněte hledat ve starožitnictvích a obchodech specializujících se na tento typ zboží. Většina prodejen má již své webové stránky, kde prezentuje své nabízené zboží.

Pokud vám žádný z nabízených kousků nepadl do oka, neklesejte na mysli. Řada prodejen nabízí možnost dovozu nábytku ze zahraničí, zvažte tedy i tuto možnost.