zdroj: shutterstock.com

Tip na financování rekonstrukce domu: nebankovní půjčka

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Starší rodinné domy jsou mnohdy velkou finanční přítěží. Je potřeba na nich neustále něco opravovat, což stojí nemalé peníze. Navíc obvykle není jejich provoz energeticky nenáročný, takže další peníze jsou nutné na výdaje za vytápění. Jediným řešením, pomocí něhož se tyto problémy dají odstranit, je celková rekonstrukce domu.

Máte i vy starší dům, který je potřeba zrekonstruovat, avšak nedisponujete tolika penězi, které jsou na opravu zapotřebí? Máme pro vás tip v podobě půjčky, díky níž nebudete mít s financováním rekonstrukce problém.

Rychlá půjčka na opravu domu

Jistě sami tušíte, že financování rekonstrukce domu, pokud má být kvalitní a komplexní, je otázkou desítek, ba možná stovek tisíc korun. Kde na to ale vzít, když nemáte naspořeno? Pomůže vám společnost FINEMONEY, SE, která vám poskytne půjčka na financování rekonstrukce.

Jednou z mála podmínek, kterou musíte k jejímu získání splnit, je to, že budete mít čím ručit. Oproti půjčce zastavíte vaši nemovitost. Nebojte se ale toho, že byste o ni přišli. Pokud si dobře zvolíte výši splátek vzhledem k vašim příjmům, půjčku budete bez problémů splácet. Ve chvíli, kdy se vaše finanční situace zlepší, ji navíc budete moci kdykoliv předčasně splatit.

Půjčku získáte i ve chvíli, kdy je nemovitost zatížena závazky

Půjčka na financování rekonstrukce od společnosti FINEMONEY, SE je poskytována dokonce i v případě, že se k vaší nemovitosti vztahují nějaké závazky. Veškeré vaše dřívější závazky budou zkonsolidovány do jednoho, takže se vám vlastně uleví. Od chvíle sjednání této půjčky už budete splácet pouze jediný závazek, budete tak mít mnohem lepší přehled.

Je-li vám více než 18 let a máte dům, který je potřeba opravit, pak je půjčka na financování rekonstrukce bydlení od FINEMONEY, SE jedním z dobrých řešení. Konkrétní výši půjčky, úrokové sazby a další informace se dozvíte poté, co projevíte zájem o půjčku. To provedete vyplněním jednoduchého nezávazného formuláře na webu www.finemoney.cz.

Only registered users can comment.

  1. No nebankovní půjčku rozhodně ne! Lidi neblbněte…