Synco Living – chytrý systém řízení domácnosti od Siemensu

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Chcete mít v domácnosti pomocníka, který by se o její chod staral naprosto sám? Dovedete si představit, že aniž byste se hnuli z jediného místa, můžete mít pod kontrolou veškeré důležité údaje, které se domácnosti týkají? Chcete, aby veškeré přístroje v domácnosti spolu byly vzájemně provázány a manipulace s nimi byla mnohem jednodušší? Na tyto činnosti si nemusíte do domácnosti pořizovat služebnictvo. Stačí jediný chytrý systém – Synco Living od Siemensu.

Základní představení systému Synco Living a proč byl vyvinut

Synco Living je moderní systém automatizace domácností. Jedná se o obsáhlý systém přístrojů s jediným účelem – kompletní automatizací domácnosti. Tento ucelený sortiment přístrojů dokáže kontrolovat, ovládat a propojovat jednotlivé systémy v domácnosti. Díky tomu nabízí velmi snadnou obsluhu, vysokou spolehlivost a naprostý přehled v veškerých údajích v celé domácnosti.

Co všechno může Synco Living řídit?

Díky systému přístrojů Siemens Synco Living můžete celou domácnost řídit mnohem pohodlněji, přesněji a rychleji. Mezinárodně uznávaný komunikační protokol KNX umožňuje vzájemnou komunikaci elektrických přístrojů, systémů vytápění, ventilace, klimatizace a domácích spotřebičů . Nemusí se dokonce jednat ani o stejnou značku, ale o spotřebiče od různých výrobců. S tímto systémem tedy budete moci pohodlně řídit ventilaci a klimatizační jednotky, vytápění, monitorovat místnosti vaší domácnosti pomocí kouřových detektorů a pohodlně zapínat a vypínat elektrické spotřebiče.

Mnoho ovládacích prvků k dispozici, zdroj: zonovaregulace.cz
Mnoho ovládacích prvků k dispozici, zdroj: zonovaregulace.cz

Jaké údaje budete moci sledovat?

Všichni jistě známe situaci, kdy potřebujeme narychlo odjet z domu, ale přede dveřmi si nejsme jistí, zda jsme zavřeli všechna okna v domě. Abychom se vyhnuli nejistotě, raději všechny místnosti projdeme a okna zkontrolujeme. Se systémem Synco Living můžete na tyto starosti zapomenout. Tento systém vám totiž ukáže, která okna jsou otevřená, sdělí vám aktuální venkovní teplotu i atmosférický tlak. Dokonce budete moci snadno a pohodlně ovládat všechny osvětlení i elektrické stínící prvky (rolety, žaluzie, markýzy). Starosti a zbytečnou námahu můžete tedy hodit za hlavu.

Jasný a okamžitý přehled o energiích

Máte rádi, když máte spotřebu energií naprosto pod kontrolou? Systém zónové regulace tepla Synco Living vám umožní i tuto variantu. Díky novým možnostem a příslušenstvím budete mít stálý a aktuální přehled o spotřebě tepla, chladu, studené a teplé vody, plynu a elektrické energie. Nebudete dokonce ani muset čekat domu až přijdou revizní technici provést pravidelné odečty energií. Systém automaticky odečte údaje o spotřebě a zašle je firmám, které provádí zúčtování jednotlivých nákladů.

Na pohodlí se zvyká velmi snadno

V dnešní uspěchané době chceme alespoň v domácnosti mít potřebné pohodlí, komfort a hlavně klid. I když si možná říkáte, že starosti o domácnost a o její chod jsou příjemné starosti a nepotřebujete na ně pomocníka, zkuste se zamyslet, kolik času a sil byste mohli ušetřit. Investice do systému Synco Living je investicí do komfortu a snížení starostí. Systém vám dokáže nejen ušetřit čas a starosti. Dokáže zajistit také výrazné snížení nákladů. Investice do komfortu a pohodlí se vyplatí.

Hlavní výhody systému Synco Living

  • Úspora energií
  • Úspora času a starostí
  • Propojení jednotlivých systémů a přístrojů v domácnosti
  • Sledování spotřeby energií
  • Sledování dalších potřebných údajů
  • Dlouholetá životnost
  • Vysoká přizpůsobivost podle individuálních potřeb každého klienta

Prodejní sady systému Siemens Synco Living naleznete v eshopu Rosch2Dis.