Představujeme novinku: Interiérové 3D panely

zdroj: 3dpanely.cz

zdroj: 3dpanely.cz

Chcete svému interiéru dát ojedinělý nádech? Máte mnoho možností jak toho docílit. Jednou z nich jsou 3D panely, které si vás podmaní ojedinělým designem a snadnou instalací. Trojrozměrné dekorativní panely mohou být v jakékoliv místnosti – ložnici, obývacím pokoji, ba dokonce i kuchyni. Vyrábí se z rozličných materiálů a přinášejí do interiéru zajímavý designový prvek. Podívejte se, jak vypadají.

3D panely jako moderní trend

V českých domácnostech si tyto panely budou asi nejvíce lidé spojovat se stropními podhledy z polystyrénu. Avšak tyto 3D panely jsou kvalitativně na podstatně vyšší úrovni. Nejen, že jsou k dostání ve více barevných odstínech, ale i současné výrobní metody jsou mnohem dokonalejší. Velké oblíbenosti se těší 3D efekty, různé imitace kamene, cihelných pásků a dalších přírodních materiálů. K výrobě se používají různé materiály sádra, keramika, recyklované PET láhve, ale také rostlinná vlákna.

zdroj: 3dpanely.cz

zdroj: 3dpanely.cz

Na předních příčkách v žebříčku oblíbenosti se drží hlavně abstraktní tématika, která je univerzální a hodí se do každého pokoje. Tento druh obkladů je elegantní a působí nadčasově.

Inspirujte se ve vzorových interiérech

Běžně v obchodech se s 3D panely ještě moc nesetkáte. Je to poměrně nový produkt. Jako inspirace vám tak může posloužit množství aranžovaných interiérů, které najdete v naší fotogalerii pod článkem. Pokud vás 3D panely zaujaly, svěřte se do rukou profesionálů a nechte si zpracovat nezávaznou ukázku realizace ve vašem bytě. Bytový architekt vám navrhne umístění panelů, jejich kombinaci a také vám poradí s výběrem dekorů a typů. V místnosti se tak mohou střídat matné a lesklé panely, nebo můžete použít panely s plastickým povrchem. Právě vzájemné kombinace vytváří ty nejlepší výsledky.

zdroj: 3dpanely.cz

zdroj: 3dpanely.cz

Kolik 3D panely stojí?

Jelikož se jedná o novinku, která zatím není příliš rozšířená, samozřejmě je nutné počítat s vyšší cenou. Většinou se 3D panely prodávají na kusy. Cena za jeden panel začíná na 200 Kč. Je to z toho důvodu, že se často používají samostatně. Pokud bychom tuto cenu přepočítali na metr čtvereční, bude se pohybovat od 500 Kč. Cenové rozpětí je ale u tohoto typu výrobků obrovské. Více informací tak zjistíte u konkrétních značek LoftVidella WallArt nebo Morten.

zdroj: 3dpanely.cz

zdroj: 3dpanely.cz

Chcete-li šetřit peníze, ale přitom využít dekorační panely, zvolte levnější obklady z přírodních materiálů. Mezi ně tedy patří kamenné a cihelné imitace, ale také samozřejmě dřevo. Jestliže zvolíte kámen či cihle, pak do zvolené místnosti vnesete industriální atmosféru.

Více informací naleznete na www.3dpanely.cz

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Nové trendy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Michaela Brázdilová

2 komentáře u Představujeme novinku: Interiérové 3D panely

  1. Nela napsal:

    Vypadá to moc hezky! Jen ta cena je docela vysoká, nevím co je na tom tak drahé………

  2. ll napsal:

    Nádhera, jen bych si na to sama asi netroufla do zkombinovat