zdroj: 3dpanely.cz

Představujeme novinku: Interiérové 3D panely

zdroj: 3dpanely.cz
zdroj: 3dpanely.cz

Chcete svému interiéru dát ojedinělý nádech? Máte mnoho možností jak toho docílit. Jednou z nich jsou 3D panely, které si vás podmaní ojedinělým designem a snadnou instalací. Trojrozměrné dekorativní panely mohou být v jakékoliv místnosti – ložnici, obývacím pokoji, ba dokonce i kuchyni. Vyrábí se z rozličných materiálů a přinášejí do interiéru zajímavý designový prvek. Podívejte se, jak vypadají.

3D panely jako moderní trend

V českých domácnostech si tyto panely budou asi nejvíce lidé spojovat se stropními podhledy z polystyrénu. Avšak tyto 3D panely jsou kvalitativně na podstatně vyšší úrovni. Nejen, že jsou k dostání ve více barevných odstínech, ale i současné výrobní metody jsou mnohem dokonalejší. Velké oblíbenosti se těší 3D efekty, různé imitace kamene, cihelných pásků a dalších přírodních materiálů. K výrobě se používají různé materiály sádra, keramika, recyklované PET láhve, ale také rostlinná vlákna.

zdroj: 3dpanely.cz
zdroj: 3dpanely.cz

Na předních příčkách v žebříčku oblíbenosti se drží hlavně abstraktní tématika, která je univerzální a hodí se do každého pokoje. Tento druh obkladů je elegantní a působí nadčasově.

Inspirujte se ve vzorových interiérech

Běžně v obchodech se s 3D panely ještě moc nesetkáte. Je to poměrně nový produkt. Jako inspirace vám tak může posloužit množství aranžovaných interiérů, které najdete v naší fotogalerii pod článkem. Pokud vás 3D panely zaujaly, svěřte se do rukou profesionálů a nechte si zpracovat nezávaznou ukázku realizace ve vašem bytě. Bytový architekt vám navrhne umístění panelů, jejich kombinaci a také vám poradí s výběrem dekorů a typů. V místnosti se tak mohou střídat matné a lesklé panely, nebo můžete použít panely s plastickým povrchem. Právě vzájemné kombinace vytváří ty nejlepší výsledky.

zdroj: 3dpanely.cz
zdroj: 3dpanely.cz

Kolik 3D panely stojí?

Jelikož se jedná o novinku, která zatím není příliš rozšířená, samozřejmě je nutné počítat s vyšší cenou. Většinou se 3D panely prodávají na kusy. Cena za jeden panel začíná na 200 Kč. Je to z toho důvodu, že se často používají samostatně. Pokud bychom tuto cenu přepočítali na metr čtvereční, bude se pohybovat od 500 Kč. Cenové rozpětí je ale u tohoto typu výrobků obrovské. Více informací tak zjistíte u konkrétních značek LoftVidella WallArt nebo Morten.

zdroj: 3dpanely.cz
zdroj: 3dpanely.cz

Chcete-li šetřit peníze, ale přitom využít dekorační panely, zvolte levnější obklady z přírodních materiálů. Mezi ně tedy patří kamenné a cihelné imitace, ale také samozřejmě dřevo. Jestliže zvolíte kámen či cihle, pak do zvolené místnosti vnesete industriální atmosféru.

Více informací naleznete na www.3dpanely.cz

Only registered users can comment.

  1. Vypadá to moc hezky! Jen ta cena je docela vysoká, nevím co je na tom tak drahé………