Povlečení z bavlněného saténu

stellaateliers.cz

stellaateliers.cz

Spánek tvoří zhruba 30 procent našeho života, a proto by se mu měl dodat co nejvyšší možný luxus. Vliv na něj má pochopitelně i zvolený materiál povlečení. Bavlněný satén je zde jednou z mnoha voleb a troufáme si tvrdit, že i jednou z voleb nejlepších.

Bavlněný satén – materiál příjemný na dotek

Bavlněný satén je nejen velmi kvalitní materiál, ale zároveň je velmi příjemný na dotek. Co ten bavlněný satén ale je? Jedná se o materiál, jenž je vyrobený ze stoprocentní česané Mako bavlny, jež je následně tkána v atlasové vazbě. Kvalitu můžeme často odhadnout podle gramáže, která u luxusního povlečení z bavlněného saténu činí 120 g/m².

Přednosti povlečení vyráběného z bavlněného saténu

Luxusní vzhled a materiál není jedinou výhodou povlečení, jež je vyráběno z bavlněného saténu. Chceme-li mít i opravdu praktické a snadno použitelné povlečení, bavlněný satén je pak jasnou volbou. Co se praktičnosti týče, povlečení z bavlněného saténu bývají vybaveny kvalitním zipem, na nějž je u společnosti Stella Ateliers navíc poskytována doživotní záruka, usnadňujícím zapínání povlečení na polštář či peřinu.

Bavlněný satén je příjemný na dotek, zdroj: stellaateliers.cz

Bavlněný satén je příjemný na dotek, zdroj: stellaateliers.cz

Povlečení a bavlněný satén jakožto luxusní varianta

Povlečení z bavlněného saténu se zaslouženě řadí mezi to nejkvalitnější a nejluxusnější ložní prádlo, které můžeme na dnešním trhu dostat. K dispozici bývá v mnoha různých barvách a vzorech, čímž si každý vybere povlečení, které mu skvěle zapadne do ložnice. Odpovídající povlečení z bavlněného saténu si dokáže vybrat opravdu každý, ať již upřednostňuje pestré či netradiční vzory, světlejší barvy nebo například pouze neutrálnější varianty.

Pokud tedy chcete dosáhnout opravdu kvalitního spánku v příjemném povlečení, pak se rozhodně vyplatí projít si nabídku dostupných ložních povlečení z bavlněného saténu a garantujeme vám, že rozhodně najdete přesně to, které jste jednou chtěli mít.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky ve vybavení se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.