zdroj: bytynaradosti.cz

Poslední volné byty v lokalitě Bílý Beránek s terasou až 90 m2

zdroj: bytynaradosti.cz
zdroj: bytynaradosti.cz

V dnešním článku se podíváme na atraktivní bytový projekt nazvaný Na Radosti. Jak název napovídá, jedná se o ideální skloubení zajímavé lokality, bohaté občanské vybavenosti a bytů s vysokým standardem bydlení. Z celkových 90 nových bytů zbývá pouze posledních několik volných. Chcete se dozvědět více?

Jak vypadají byty

Jedná se o pětipatrový bytový dům o 90 bytových jednotkách od 1+kk po 4+kk s rozměry od 34 do 120 m². V prvním patře naleznete byty s předzahrádkou, ve vyšších patrech si můžete užít krásného počasí na balkonech či lodžiích. V posledních dvou patrech k bytům náleží terasy s rozlohou až 90 m². Byty nabízí vskutku komfortní bydlení a to nejen pro svou prostornost a světlost. Při jejich návrhu bylo myšleno i na dostatek úložného prostoru, součástí některých bytů jsou komory, v jiných naleznete výklenky pro vestavěné skříně.

Atraktivní lokalita pro bydlení – Praha 5

Tato oblast patří k nejlukrativnějším v Praze díky luxusním vilovým čtvrtím, ale i množství zeleně v okolí. Na jejím území se rozkládá hned několik parků – Přírodní park Kosíře – Motol, Prokopské údolí nebo Santoška. Informace o dalším zajímavém bytovém projektu v této oblasti naleznete zde.

Okolí

Nové byty Na Radosti je situovány uprostřed zeleně, přesto centrum města i veškerá občanská vybavenost je přímo na dosah. Projekt se nachází na rozhraní Prahy 5 a 6, tato lokalita je známa také pod názvem Bílý Beránek.

Tip: Kousek od této lokality se nacházejí i nové byty ve Stodůlkách od společnosti FINEP

Mateřské a základní školy naleznete na blízkém sídlišti Řepy i na nedalekém Zličíně. Na dosah je také nákupní centrum Zličín. Dobře dostupná jsou zdravotní střediska, nemocnice i centra pro odpočinek a sportovní vyžití. V rozlehlé zeleni v okolí bytového domu naleznete hřiště a herní zóny pro děti.

zdroj: bytynaradosti.cz
zdroj: bytynaradosti.cz

Doprava

Nejblíže od projektu (cca 150 m) naleznete autobusové zastávky Bílý Beránek a Lidečská. Z Lidečské vás autobus 164 dopraví na Zličín za 4 minuty. Z Bílého Beránku se přemístíte autobusem 225 na stanici metra Stodůlky během 5 minut. V blízkosti se nachází také zastávky tramvají č. 9, 10, 58 a 59, kterými se lze přepravit do centra Prahy za 18 minut. I doprava osobním automobilem je vzhledem k blízkosti Pražského okruhu velmi pohodlná.

Poslední volné byty

Z nabízených devadesáti nových bytů zbývá pouhých 18 volných. Z toho 15 bytů v dispozici 2+kk o velikosti 49 m² v cenovém rozpětí od cca 2 700 000 Kč do 3 065 000 Kč, cena závisí na velikosti balkonu a umístění bytu v rámci celého komplexu.

Zbývají také ještě poslední tři byty v dispozici 3+kk s obytnou plochou 72 m² v cenové hladině od 4 000 000 Kč až po 5 100 000 za byt s velkou terasou. Byty lze zakoupit nejen složením plné částky, ale lze je financovat i formou hypotečního úvěru.

Více nových bytů naleznete na www.bytyprodejpraha.cz