zdroj: sekyragroup.cz

Nové byty v Praze od společnosti SekyraGroup

Praha je centrum pracovních příležitostí, nočního, kulturního a sportovního života. A to je jen krátký výčet důvodů, proč se lidé do hlavního města České republiky stěhují. V současné době jsou na bydlení kladeny vysoké nároky, což si developerské společnosti uvědomují. Snaží se tedy navrhovat byty, které budou naplňovat vizi moderního a nadstandardního bydlení. Pojďme se podívat na moderní rezidence společnosti SekyraGroup. Ta se zaměřuje zejména na luxusní byty v Praze.

Klidná rezidence Korunní

zdroj: sekyragroup.cz

Rezidence Korunní je bytový komplex rozprostírající se v Praze 10 na Vinohradech. Tento projekt vyjadřuje jak kosmopolitní charakter města, tak respektuje i soukromí obyvatel. K dispozici jsou v rezidenci Korunní standardní bytové jednotky, které naplní očekávání i náročných klientů. Nechybí zde ani ateliéry. Byt si můžete vybrat ze třech částí komplexu Boulevard, Villa či Industrial.

Rezidence BelariePark

zdroj: sekyragroup.cz

Bytový komplex BelariePark se nachází v Praze 4 na Modřanech. Tato rezidence nabízí obyvatelům cyklostezku a in-line trasu pro udržení kondičky. Pár stanic tramvají leží Žluté lázně, kde se můžete po tréninkovém plánu odreagovat.

Rezidence BelariePark je ideální volbou pro aktivní lidi vyhledávající sportovní aktivity. Architektura objektu spojuje historii původního závodu Orion se současným moderním designem.

Zahrady Opatov

zdroj: sekyragroup.cz

Dalším rezidenčním projektem jsou Zahrady Opatov, který chce společnost zrealizovat v Praze 4 – na Opatově u Litochlebského náměstí. Novostavba bytového domu by měla nabídnout 182 bytových jednotek ve velikostech od 1+kk až po prostorné 5+kk.

Některé byty budou disponovat vlastní předzahrádkou a byty ve vyšších patrech budou mít k dispozici balkon či terasu.

Rezidence Dolní Počernice

zdroj: sekyragroup.cz

Tato klidná rezidence se rozprostírá v Praze 9 v Dolních Počernicích. Jedná se o nízkoenergetické byty, které mají šetřit hlavně vaši peněženku. Celkově je v rezidenci k dispozici 54 nových bytů, jimž náleží podzemní garáže.

Hlavními výhodami bydlení v těchto bytových jednotkách jsou nízké náklady na vytápění a kvalita vnitřního prostředí. Byt v Praze zde koupíte již od 1 410 000 Kč.

Společnost SekyraGroup

Developerská společnost SekyraGroup Real Estate se specializuje na realitní investice a development komerčních i rezidenčních nemovitostí. Služeb této firmy využívají hlavně klienti z řad mezinárodních korporací, tuzemských a zahraničních investorů, ale také soukromá klientela mající zájem o bytové jednotky.

Přečtěte si rozhovor se zakladatelem společnosti SekyraGroup panem  Luďkem Sekyrou.

Společnost SekyraGroup působí na českém a slovenském trhu už 18 let a za dobu své působnosti se vypracovala na přední místa mezi svými konkurenty. V portfoliu najdete spoustu úspěšně realizovaných projektů. Budovala sídla také pro významné firmy, například Českou spořitelnu, Nestlé či T-Mobile.

Více o jednotlivých rezidenčních projektech naleznete na oficiálních stránkách nové byty v Praze od společnosti Sekyra Group, a.s.

Only registered users can comment.