zdroj: shutterstock.com

Moderní trendy v sanitární technice

zdroj: shutterstock.com

Nejen oblečení, automobily nebo různé dekorační předměty podléhají moderním trendům. Moderní trendy se promítají v mnoha oblastech a my toho můžeme následně využít. Přestože jsme často zvyklí na určitý zavedený model, nemusíme se obávat určité změny. Právě ta se může vyplatit.

Trendy koupelna, ale i WC

Připravujete se na rekonstrukci bytového jádra? Čeká vás rekonstrukce koupelny, ale i WC? Možná byste se měli odpoutat od klasických zavedených zvyků a zkusit se podívat na moderní inspirativní trendy. Nejedná se o nevkusné módní výstřelky, jejichž uplatnění bychom pak těžko hledali. Často se jedná o moderní a inovativní design, který se skloubil s efektivním využitím.

Závěsné WC je praktické, zdroj: shutterstock.com

Sanitární technika samozřejmě není stále stejná a kupodivu se mění. A moderní trendy tak lze využít i na samotném WC. Když jsme již na WC narazili, pojďme se podívat na to, co nám vlastně moderní trendy konkrétně nabízí.

WC jako z jiného světa

Každý jsme zvyklí na klasický záchod. Ovšem na trhu je velké množství, které okouzlí jak vzhledem, tak i funkcemi. Zkuste do své nové koupelny závěsné WC. Nejen, že může lépe vypadat, ale dobře se pod ním uklízí a vytváří tak moderní prvek nejen v koupelně. Za zmínku stojí i pisoár nebo bidet. Na ně jsme možná zvyklí z moderních hotelů, ale rozhodně se nejedná o nic nemožného. Výhody jsou zřejmé. Snadná údržba, efektivní využití spojené s úsporou vody.

Dvoj umyvadlo ocení početnější domácnosti, zdroj: shutterstock.com

Pokud bychom se podívali přímo na koupelnu, v nabídce máme nejen klasická umyvadla, ale pro svou efektivitu různé vymoženosti. Vzpomínáte si, když se ráno se svým protějškem přetlačujete u jednoho umyvadla? Tomu se můžete vyhnout. Stačí si pořídit dvojité umyvadlo (dvoj umyvadlo), které se právě v těchto situacích rozhodně vyplatí.

Využijte moderních trendů ve vaší koupelně

Samozřejmě moderní trendy nekončí jen u umyvadel a WC, ale projevují se i ve sprchových koutech, vanách a dále. Tradiční představa koupelny a toalety může být úplně zbořena a můžete si tak zařídit prostory podle sebe, využití a samozřejmě i podle finančních možností.

Máte zájem o rekonstrukci koupelny? Můžete se obrátit na společnost Rekonstrukce Ing. Josef Nedělník, s.r.o. více na rekonstrukce-kvalitne.cz

Only registered users can comment.

  1. Jak koukam, my co mame malou koupelnu si moc modernich trendu neuzijeme :-)

  2. Lenka: Nemusí být pravda, i v malých prostorách se dá vybudovat super moderní koupelna ;-)

  3. Kde se dá koupit to trojuhelnikove umyvadlo na obrazku?