podlaha

Nová podlaha, nový začátek pro váš domov

Právě teď můžete stát před otázkou rekonstrukce či výstavby nových prostor a je potřeba rozmyslet, jaká bude vaše nová podlaha. Správný výběr podlahové krytiny je klíčový pro spokojené užívání doma i ve firmě, protože musí splnit vaše očekávání, nabídnout komfort a překvapit takovými vlastnostmi, že se o vhodné investici do podlahy přesvědčíte hned první den. Na trhu samozřejmě existuje celá škála podlah, vaši  zem může zdobit moderní vinyl či ekologický korek, záleží ovšem, jak často podlaha bude namáhána. Proměnit vaše představy v realitu vám pomohou odborníci na podlahy. Stojí za nimi léta zkušeností, pozitivní recenze a především pak odborná znalost jednotlivých materiálů.

Podlahy z přírodních materiálů jsou in

Rostoucí oblibě se těší přírodní materiály, jež dodávají domovu nádech přírody a teplé tóny. Důkazem toho je zájem o dřevěné podlahy v jedinečné struktuře a designu či přírodní linoleum. Pokud nechcete o dřevo pečovat, máte strach o jeho poškození, pak sáhněte po imitacích. Skvěle budou vypadat například moderní plovoucí podlahy, u nichž získáte velmi zajímavou cenu, kvalitní produkt s možnými voděodolnými vlastnostmi a stejně tak široké spektrum barevných kombinací a dezénů dřeva. Svůj název si plovoucí podlahy získaly na základě snadné pokládky, tu zvládnete jednoduše i vy sami doma bez odborného dohledu. V podobné cenové hladině se pohybují i laminátové podlahy. Ty se vyznačují výbornou odolností i barevnou stálostí a stejně tak jednoduchou montáží. Dokonale přesvědčivý design v různých tónech dřeva či kamene a betonu vás budou nutit si sáhnout a přesvědčit se, po čem to vlastně chodíte. Navíc lamino je příjemné i na bosé nohy.

Investice, která se vyplatí

Obrovský zájem zažívají PVC podlahy. Dříve obyčejné linoleum prošlo značnými úpravami a je dnes dostupné v širokém spektru barev a designů od dlažby, kamene, betonu či dřeva až po originální a vkusné ornamenty. Polyvinylchlorid, jak zní celý název této měkčené podlahy, se často zaměňuje s tvrzeným vinylem. V poměru ceny, kvality a užití jsou podlahy z PVC jasným favoritem nejen pro české domácnosti. Prodávají se zpravidla v rolích a jsou dostupné za atraktivní ceny. Ovšem na popularitě neklesají ani vinylové podlahy s několika systémy položení. Díky vinylu si doma můžete dopřát opravdu exkluzivní podlahovou krytinu v dekoru kamene, betonu, dlažby či dřeva. Pokládka probíhá formou lepení pásů, systému click nebo multilayer. Ostatně svěřte se do rukou zkušených profesionálů a ti vám pomohou najít ideální variantu právě pro vaše potřeby.