zdroj: shutterstock.com

Nebaví vás home office? Vyzkoušejte coworking nebo pronájem kanceláře

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

V posledních letech vzrůstá počet lidí na volné noze nebo s flexibilním pracovním úvazkem. Znamená to, že můžete pracovat buď celý týden, nebo alespoň jeho část z míst, které vám nejvíce vyhovují. Pro mnohé je to synonymum pro práci z domova, ale ne každému to vyhovuje. Alternativou mohou být kavárny, coworking centra nebo pronájem kanceláře.

Ať už jste účetní, překladatel či IT pracovník, potřebujete místo, kam můžete zvát své návštěvy, budoucí či stávající klienty a kde činíte závažná rozhodnutí. Reprezentativní místo, kde se potřebujete koncentrovat, cítit příjemně a odvádět efektivní výkony.

Kavárny / čajovny

Ideální způsob, pokud se často pohybujete v různých městech a stabilní místo by vám nevyhovovalo. Jen stěží zde ale strávíte celý pracovní den v jedné kavárně. Nicméně nárazově může výborně posloužit.

Coworking

Před 3 lety zasáhl trend vzniku coworking center masivně i Českou republiku. Dnes již v každém trochu větším městě alespoň jedno najdete, kam můžete docházet pracovat po část nebo celý týden. Velkou výhodou je, že zde naleznete podobně smýšlející lidi, kteří vám mohou pomoci se získáním nových kontaktů.

Pro některé nemusí být klasický coworking výhodný, pokud se pohybují mezi více městy či státy, pak lze využít tzn. hot desks a mít přístup do sítě kancelářských prostor po celém světě.

Pronájem kanceláře

Ač se to může zdát na první pohled neuvěřitelné, pouhý pronájem kanceláře Vám může velmi usnadnit život. Taková kancelář má výhodnou polohu, je moderně vybavená, přizpůsobitelná, nabízí i služby navíc. A vše bez zbytečných nákladů.

  1. Kancelář jednoduše a flexibilně

Pronájem kanceláře Praha prostřednictvím společnosti Regus právě takový komfort nabízí. Podle Vašich představ si vyberete kancelář ať už v soukromých nebo sdílených prostorách. Případně si můžete pro váš tým pronajmout velkoprostorové pracoviště. Prostory, které si vyberete, budou odpovídat vašim obchodním představám a rozpočtu. Potřebujete klid nebo Vám naopak vyhovuje rušné prostředí? Každý má jiný styl práce a od toho se odvíjejí požadavky na kancelář.

Kanceláře Regus, zdroj: regus.cz
Kanceláře Regus, zdroj: regus.cz

Protože časem se potřeby mění, můžete si jednoduše nechat kancelář přizpůsobit, případně  přesunout do jiné z 1200 lokalit v 550 městech a 95 zemích. Rychle, snadno a bez poplatků. V České republice naleznete jedno obchodní centrum v Brně a čtyři v Praze.

Jedna z vhodných lokalit, pokud hledáte kanceláře k pronájmu Praha, se nachází na lákavé adrese moderní budovy Empiria na Praze 4. Stejně jako ostatní místa nabízí reprezentativní kanceláře, ale i třeba variabilní zasedací místnost nebo obchodní salónek. Zasedací místnost je možno snadno přizpůsobit účelu jednání, díky videokonferenční místností ušetříte čas a náklady na cesty.

S takovýmito službami se můžete stát více flexibilní a koncentrovat se na opravdu důležité záležitosti. Třeba na další expandování, které je totiž s využitím virtuální kanceláře daleko jednodušší. Přes noc si zřídíte pobočku na požadovaném místě a bez zbytečných nákladů.