kompletní rekonstrukce bytu

Kuchyňské studio jako inspirace pro nové bydlení

O prostorné a vhodně řešené kuchyni sní každá hospodyňka. Kuchyň je totiž místem, kde trávíme spoustu času a setkáváme se s rodinou a přáteli u jednoho stolu. Je to místo, odkud se vždy line příjemná vůně a kde vznikají ty nejlepší pokrmy. Máte pocit, že vaše stávající kuchyň vám nevyhovuje? Bojujete s nedostatkem místa a řešíte, kam umístit kávovar nebo pračku? Obraťte se na odborníky a nechte si připravit vizualizaci podle vlastních představ.

Kuchyně, popřípadě rovnou celý byt

Čeká-li vás kompletní rekonstrukce bytu, měla by být řízena zkušenými pracovníky, kteří přesně vědí, v jakém sledu pořadí zajistit jednotlivé technické úkony tak, aby byl výsledek maximálně efektivní. Jakmile se svěříte do rukou profesionálů, za nimiž stojí řada realizovaných zakázek po celém Moravskoslezském kraji, především pak v Havířově, Ostravě, Frýdku-Místku či Karviné, odpadá vám spousta starostí a smlouvání termínů. Špičkoví odborníci se o vše postarají a splní vám sen o vaší dokonalé kuchyni. A vůbec nezáleží, zda dáváte přednost minimalistické variantě v lesku, klasické rustikální kuchyni či neotřelému venkovskému stylu s prvky Provence. Kompletní rekonstrukce bytu by měla probíhat po jednotlivých místnostech. Klíčová je pak rekonstrukce bytového jádrarekonstrukce koupelny, protože tady se potřebujeme především uvolnit, mít vhodné uspořádání pro osobní hygienu i chvilku sami pro sebe.

Nová kuchyň za dostupné ceny

Kuchyně na míru musí určitě splňovat vaše představy, řešit úložný prostor, odkládací plochu i pracovní prostor pro pohodlné vaření. Zvláště v menších prostorách, jež jsou limitovány klasickým panelákovým uspořádáním, oceníte hravost designérů a využití místa do posledních centimetrů. Zkušená společnost s vlastním kuchyňským studiem dokáže poradit. Ve svých projektech využívá vysoce kvalitních materiálů od českých i zahraničních výrobců. Svěřte se do rukou specialisty s působností na českém trhu již od roku 1999.