Husqvarna

Staňte se odborníkem na zahradu díky kvalitnímu vybavení

I když to zatím na žádné vysoké teploty venku nevypadá, nikdy není brzy myslet na vhodnou úpravu vaší pěstěné zahrádky. Ať už máte dva řádky záhonů, bohaté keře nebo vzrostlé stromy, vždy budete muset zajišťovat pravidelnou údržbu a péči o veškerou zeleň. A protože jsou některé rostlinné druhy velmi náročné, přichází špičkové zahradní vybavení, s nímž se stanete králem zahradničení i majitelem toho nejlepšího trávníku široko daleko.

Značková zahradní technika Husqvarna

Husqvarna patří mezi celosvětové lídry a výrobce venkovního nářadí na stříhání i udržování trávníků, zahrad, stromů i větších zarostlých ploch. Švédská značka s kořeny sahajícími do roku 1689 symbolizuje vysoký standard kvality a zároveň dostupnou cenu také pro české zahrádkáře a údržbáře zeleně. Sortiment Husqvarna zahrnuje motorové pily, křovinořezy i sekačky na trávu a větší techniku v podobě zahradních traktorů a riderů. Pomocí motorových pil a nůžek na živé ploty upravíte nežádoucí větve stromů a prostříháte keře nebo živý plot zarovnáte do stejné výšky. Kdo dává přednost kvalitní ruční práci, může investovat do značkové sekery s ostřím, které je určeno pro štípání a stejně tak najde využití při lesnických pracích či kempování. Nůžky jsou pak jednoduché na obsluhu i údržbu.

Snový trávník díky sekačce

Pořád si lámete hlavu, jak to ti sousedé dělají, že mají tak úhledný a zdravě vypadající trávník? Chce to změnu sekačky! Obraťte se na profesionály s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oblasti techniky Husqvarna a nechejte si poradit, díky jaké sekačce docílíte vytouženého trávníku. Na velké plochy a členitý terén doporučujeme zahradní traktory s jednoduchou obsluhou. Všude tam, kde klasická ruční sekačka nezvládá, využijete ridery. Garantují jednoduché manévrování mezi stromy a pohodlné sezení pro obsluhu během sekání.