lité podlahy

Podlaha, po níž bude radost chodit

Podlaha patří k základním prvkům každého prostoru, ať už se jedná o váš domov, kancelář nebo veřejnou budovu. Dejte vale všem těžkým a špatně udržovatelným plochám a stejně tak rozklíženým podlahám a vsaďte na moderní podlahy umožňující instalaci podlahového vytápění. Anhydritové podlahy představují moderní pojetí a garantují vám, že vaše rekonstrukce přímo od podlahy bude úspěšná.

Výhody litých podlah

Rozhodnete-li se pro lité podlahy, budete překvapeni mnoha benefity. Oproti klasické betonové podlaze je litá varianta 100% rozprostřená, čímž vzniká rovný a pevný povrch bez dilatačních spár. Na vás pak je zvolit vhodnou podlahovou krytinu bez ohledu na to, zda se bude jednat o koberec, plovoucí podlahu, dlažbu či vinyl. Anhydritové podlahy jsou rovněž rychle hotové, to znamená, že během jednoho dne je realizace podlah hotová a do pěti dní už můžete využívat prostor s položeným samonivelačním potěrem k chůzi. U betonu je délka schnutí i samotné realizace výrazně delší. Samonivelační potěr zaručuje dokonale rovnou plochu připravenou na pokládku krytin. Jeho implementace není jinak fyzicky náročná a zvládne ji každý šikovný kutil, popřípadě se smíte obrátit na osvědčenou firmu.

Nová podlaha se neobejde bez podlahového topení

Moderní doba pokročila a přináší nové možnosti vytápění. Zapomeňte na nevzhledná žebra klasických topení a dopřejte svým nohám pocit luxusu – teplo kdykoliv potřebujete. Pokud se totiž odhodláte k celkové rekonstrukci podlah, rozhodně se vyplatí investovat peníze do podlahového vytápění. Oceníte ho v zimě i s malými dětmi, které většinu času tráví na koberci nebo s hračkami na zemi. Mimo jiné výrazně ušetříte, esteticky povýšíte svou domácnost i kancelářské prostory a sami si navolíte, jakou teplotu uvnitř požadujete. Jednoduché ovládání a nastavování parametrů je samozřejmostí.