zdroj: poptavej.cz

Jak dispozičně upravit váš byt a jaké jsou současné trendy?

zdroj: poptavej.cz
zdroj: poptavej.cz

Často se vám může zdát, že příprava pohoštění pro vaši návštěvu je pořádná nuda, obzvláště, pokud se vaše drahá polovička baví s návštěvou v obýváku u sklenky dobrého vína a vy stále jen chystáte a chystáte. Občas na vás něco zavolají, ale vy nemáte šanci rozumět. Tak takovému řešení interiéru už téměř odzvonilo.

Vzdušnost a přehled

Trendem dnešní doby při řešení dispozic ať již bytu či domu, je především otevřený prostor, kde máte pocit naprosté volnosti a rozletu. Nejtypičtějším znakem takového interiéru je spojení obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem. Právě díky této kombinaci se bez problému můžete věnovat návštěvě a v lepším případě návštěvu do příprav občerstvení i zapojit. Můžete si tak vychutnat chvíle s vašimi přáteli a rodinou i u přípravy nedělního oběda.

Dalším důvodem proč se snažit o otevření obytných prostor a jejich propojení je rozhodně optické zvětšení prostoru a také možnost praktického umístění úložných prostor i možnost výběru z více variant vybavení bytu či domu jako takového.

Pokud budete mít přesto potřebu některé části vašeho bydla opticky oddělit, lze využít originální japonské stěny, kterými lze oddělit například obývací prostor od jídelny, ale i ložnici od zbylých prostor bude-li se jednat například o garsonku či ateliérovou formu bydlení.

Obývací pokoj propojený s kuchyní, zdroj: poptavej.cz
Obývací pokoj propojený s kuchyní, zdroj: poptavej.cz

Srovnejte možnosti unikátních řešení prostor podobně jako zboží na e-shopu

Jste zvyklí porovnávat při nákupech zboží na srovnávačích? Zkuste podobným způsobem porovnat také úpravy vašeho bydlení.

Na poptávkovém systému si zadáte zcela zdarma a nezávazně poptávky v podstatě po čemkoliv co se služeb a činností týče a nabídky z daného odvětví vám začnou chodit přímo do vašeho emailu, kde již můžete porovnat jak formu komunikace firmy či řemeslníka, tak i cenové nabídky.

Jak vyplnit formulář?

Vyplnění poptávkového formuláře zabere zhruba 2 minuty vašeho času. Do formuláře vypíšete své požadavky aby se firmy či jednotliví řemeslníci měli čeho chytit a do několika málo hodin vám do e-mailu začnou chodit nabídky.

Vyzkoušejte si poptávkový systém Poptávej.cz a získejte přehled o vašich možnostech.