Moderní bydlení v zeleni Harfa Park Vysočany, zdroj: finep.cz

Harfa Park přináší téměř 2000 nových moderních bytů

V dnešním článku si představíme vůbec první rezidenční projekt lokality Nové Vysočany s názvem Harfa Park. Již jsou zrealizovány čtyři etapy tohoto projektu a nabídka moderních bytových jednotek překročila 1500 bytů. Prestiž projektu neustále stoupá a je navržen už nový projekt Nová Harfa. V čem jsou tyto byty unikátní a proč jsou tak oblíbené?

Nová Harfa – místo pro všechny

Na projektu Nová Harfa má zásluhu celá řada velkých jmen, díky nimž se stal projekt dominantou městské části Prahy 9. Budovy nadchnou svým laděným barevným kontrastem s okolí. Lokalita dokonce myslí na rodiny s dětmi a v rámci projektu byla vybudována dětská hřiště, relaxační zóny a také zeleň. Nesmírnou výhodou je skvělá dopravní dostupnost do centra hlavního města Prahy, která zabere pouhých 12 minut. V blízkosti se nachází i multifunkční hala 02 Arena, dějiště Mistrovství světa v ledním hokeji 2004.

Představujeme vám Harfa Park V.

Plánované dokončení etapy Harfa Park V. je v roce 2013. Ale už nyní byl spuštěn předprodej moderních bytů, které můžete získat v předprodeji za lákavé ceny. Pátá etapa projektu bude zastoupena jedním bytovým domem, který bude vsazen do prostředí plné zeleně, parčíků a dětských hřišť v lokalitě Praha 9 Vysočany.

Moderní bydlení v zeleni Harfa Park Vysočany, zdroj: finep.cz

Rezidenční dům nabídne potenciálním zájemcům 130 bytů o velikosti od 1+kk až po luxusní byt 4+kk. Polovina z nich je již rezervována a to téměř rok před dokončením!  Spousta nových bytů v Praze zeje prázdnotou, tento projekt je výjimkou.

Bytům náleží balkon, terasa nebo předzahrádka v závislosti zda se jedná o přízemní byt nebo v patře. Rezidenční dům bude disponovat také garážemi a parkovacím stáním na venkovní ploše. Každý byt má v ceně jedno parkovací stání, další lze samozřejmě dokoupit.

Celkový pohled na objekt Nová Harfa V., zdroj: finep.cz

Harfa Park V. nabízí moderní zázemí

Harfa Park V. nabízí nejen moderní zázemí, ale také příjemnou a klidnou lokalitu, které nechybí veškerá občanská vybavenost. Nedaleko projektu je tramvajová zastávka, ale i metro stanice Vysočanská. Toužíte-li po příjemné lokalitě, moderní architektuře a pevném rodinném zázemí, zhlédněte projekt páté etapy, která se může stát již brzy vašim novým domovem.

Byt o velikosti 2+kk zakoupíte od 2,5 milionu korun. Luxus, dostatek prostoru a moderní bydlení nabídnou byty 4+kk, které zakoupíte už od 4,8 milionu. Více se dozvíte na www.finep.cz