zdroj: shutterstock.com

Elektrické topení Thermotec s revoluční technologií Aeroflow šetří náklady

zdroj: shutterstock.com

Energie neustále zdražují a nevypadá to, že by se to v následujících letech změnilo. S tím rostou i náklady na vytápění. Jednou z mála možností, jak tyto náklady snížit, je investovat do moderních elektrických panelů, které jsou optimalizovány pro nižší spotřebu oproti klasickým přímotopům.

Panely od společnosti Thermotec patří ke špičce na trhu

Hledáte komfortní způsob vytápění, které navíc bude šetřit vaši peněženku? Elektrické topení německé značky Thermotec poskytuje skutečně moderní řešení pro domy i byty, které je založeno na inovativní technologii Aeroflow. Díky této technologii lze ušetřit na vytápění oproti jiným řešením až 50 % nákladů na energii.

Základem je netopit zbytečně

Úspor je dosaženo jednak velice inteligentním řešením ovládání, které lze přednastavovat pomocí centrálního řídicí jednotky nebo termostatu. Díky modernímu způsobu regulace teploty na stanovené časové úseky se předchází zbytečnému vytápění místností v době, kdy nejste doma.

Topný panel s akumulací 650 W TFLH 1, zdroj: topeni.cz

Revoluční technologie Aeroflow

Zásadních úspor je ale dosaženo právě díky technologii Aeroflow. Elektrická topná tělesa mají speciálně vytvořené jádro, které v sobě akumuluje teplo a to při jen velice krátké době dobíjení energií. I po vypnutí topení tak topné těleso dále hřeje na rozdíl od jiných topných systémů, které obyčejně po vypnutí okamžitě zchladnou.

Výrobce, německá firma Thermotec navíc na své výrobky poskytuje záruku ve výši třiceti let. Komfort vytápění je dán také velice propracovaným systémem regulace teploty. Lze si vybrat z několika druhů termostatů, elektrické centrální řídicí jednotky nebo dokonce při zakoupení GSM modulu také ovládání přes mobilní telefon nebo vzdálený počítač.

Teplotu lze regulovat i z práce, a nastavit si vyhřátí bytu na požadovanou teplotu ještě před návratem domů.

Výhradním dodavatelem topných systémů Thermotec u nás je eshop www.topeni.cz, kde lze veškeré produkty zakoupit.