dárky k Vánocům

Dárky k Vánocům plné krásných zážitků

Doma už to pomalu začíná vonět vánočním cukrovím, stromeček čeká na svou chvíli na balkoně a děti začínají odpočítávat poslední dny do Štědrého večera, avšak Vy prozatím nemáte žádný dárek pro Vašeho partnera? Rozhodně nezoufejte. Do Vánoc zbývá ještě deset dní a za tu dobu se dá ještě ledascos vymyslet.

Vyberte pod stromeček dárek pro vás oba

Pomocnou ruku při výběru dárků k Vánocům pro Vaše nejbližší Vám nyní nabízí Firma na zážitky, která pro své klienty tak jako každý rok připravuje originální tipy na vánoční dárky. Letos můžete u vánočního stromečku potěšit Vaše nejbližší kouzelnými zážitky, které si ponesou v mysli ještě dlouho po letošních Vánocích. Při každodenním shonu a nejrůznějších stresových situacích se nám často stává, že zapomínáme na to trávit volný čas s těmi, na kterých nám skutečně záleží. Dárky pro páry jsou skvělou příležitostí k tomu, jak si na sebe najít opět po delší době čas. Romantický večer můžete společně s Vaším partnerem prožít v hotelu Kašperk nebo během projížďky po Vltavě s horkou lázní. Velmi oblíbené jsou u párů také gastronomické zážitky. Pestrou nabídku najdete zde www.firmanazazitky.cz.

Dárek k Vánocům s nádechem adrenalinu

Netradiční rande můžete zažít v jeskyni. Odvážné páry sestoupí až čtyřicet metrů hluboko. Po cestě budou zdolávat zajištěnou jeskynní kaskádu, spoustu prolézaček, plazivek, průlezů, propastí i komínů. Trasa končí u odtokového sifonu malého jezírka hluboko pod zemí. Nezapomenutelné zážitky lze prožít také při zdolávání ostatních adrenalinových zážitků, které pro Váš Firma na zážitky připravila. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv vánoční dárek, vězte, že ten nejkrásnější je darován od srdce.