Dřevěné podlahy jsou stále moderní

Stavíte dům a dostali jste se do fáze rozhodování, jakou podlahu zvolit? K výběru podlahy přistupujeme většinou s velkou zodpovědností. Podlaha je vedle střechy jednou z nejdůležitějších součástí domu, do kterých se vyplatí investovat. Opravdu kvalitní podlaha je záležitostí několika desítek let a s největší pravděpodobností nebudete muset řešit její renovaci ani opravy. V případě výběru levnějších materiálů hrozí riziko mechanického opotřebení, které bude potřeba řešit.

Na co brát ohled při výběru podlahy

V současné době je na trhu opravdu široká nabídka kvalitních dřevěných podlah. Při výběru typu podlahy je potřeba zohlednit, do jaké míry bude podlaha zatížená. I když byste si přáli mít všude čistě dřevěnou podlahu, ne všude se hodí. Do místností s nízkou frekvencí pohybu ji můžete položit bez obav. Pokud však uvažujete o pokládce do koupelny, pak zvažte i jiné alternativy. Je pravdou, že za dřevěnou podlahu si výrazně připlatíte, ale cena se odráží také na kvalitě. Dřevěná podlaha je zárukou kvality. Mezi hlavní výhody dřevěných podlah patří tepelné a izolační vlastnosti. Pozor si však musíte dávat při běžné údržbě dřevěné podlahy. Zapomeňte na umývání, dřevo se s vodou jednoduše nekamarádí. Povolenou je maximálně vlhké stírání, ale přednost byste měli dát zametání a vysávání. Při výběru dřevěné podlahy se určitě poraďte s odborníky, kteří vám doporučí vhodný typ dřeva do jednotlivých místností.

Kvalitní německé podlahy

Díky široké síti prodejen specializujících se na různé typy podlah si jednoduše vyberete dřevěné podlahy Praha i podlahy Liberec. Při výběru podlahy si také udělejte průzkum trhu a nechte si udělat cenovou nabídku u více firem. Pokud budete chtít opravdu kvalitní německé podlahy, pak se podívejte na stránky společnosti Meister podlahy, kde najdete kromě dřevěných podlah, také podlahy z nejmodernějších materiálů. Kompletní nabídku včetně partnerských prodejen v Jihlavě najdete pod odkazem partneri.meister-podlahy.cz/jihlava/.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.