zdroj: chytrypolstar.cz

Chytrý polštář Blue Gel řeší řadu zdravotních obtíží

zdroj: chytrypolstar.cz
zdroj: chytrypolstar.cz

Kvalitní spánek je pro lidský život nezbytně důležitý. Během spaní tělo regeneruje a připravuje síly na další den. Pokud kvalitně nespíte, projeví se to na vaší tělesné i duševní aktivitě. Zdravé spaní ovlivňuje především to, na čem spíme. Kromě matrace a roštu je to i zdánlivě obyčejná věc jako polštář.

Právě ten totiž poskytuje stabilitu pro hlavu a páteř. Zajímavou novinkou na českém trhu je Chytrý polštář Blue Gel, který přináší hned několik zajímavých účinků.

Kvalitní spaní díky unikátnímu spojení vrstev

Chytrý polštář Blue Gel je výjimečný díky spojení čtyř funkčních vrstev. Jeho jádro tvoří extra provzdušněná paměťová visco pěna. Díky ní se polštář absolutně přizpůsobí tvaru hlavy a poskytne jí i krční páteři ideální oporu. Díky tomu se mohou svaly i šlachy uvolnit a regenerovat.

Na visco pěně se nachází další vrstva – speciální chladivý gel, který byl  vyvinut pomocí nejnovějších nanotechnologií. Díky tomu jsou přednosti chytrého polštáře unikátní na trhu. Tento gel působí tak, že snižuje tělesnou teplotu, odvádí teplo od povrchu těla, stimuluje krevní oběh a zajišťuje lepší prokrvení hlavy. Především díky jeho působení je spaní na chytrém polštáři příjemné a zdravé. Další vrstvu polštáře tvoří vnitřní potah. Jeho hlavní funkcí je udržení ideálního mikroklimatu mezi povrchovou vrstvou jádra polštáře a jeho vnějším potahem, který je další vrstvou. Vnější potah – coolmax, potom zajišťuje odvod vlhkosti od těla a její rychlé odpaření do okolí.

Chytrý polštář je vhodný pro každého

Všechny vrstvy polštáře jsou antialergenní, takže je polštář vhodný opravdu pro každého i pro alergiky a astmatiky. Díky spojení všech čtyř vrstev eliminuje polštář vznik otlaků, působí i proti migréně i nespavosti. Díky tomu, že se maximálně přizpůsobí tvaru hlavy, je polštář i dobrým pomocníkem proti chrápání a předchází také přerušení dechu při spánku.

zdroj: chytrypolstar.cz
zdroj: chytrypolstar.cz

Jestliže vám není kvalita vašeho spánku lhostejná, zajímejte se právě o tento chytrý polštář. Jednoduchým způsobem si můžete zajistit spokojený spánek a tak i kvalitnější a aktivnější život.