zdroj: cakovickypark.cz

Čakovický park – nové byty v krásném prostředí

zdroj: cakovickypark.cz
zdroj: cakovickypark.cz

Toužíte bydlet v Praze, mít na dosah ruky samotné centrum, ale přitom bydle v klidném prostředí, kde je soukromí na prvním místě? Možná si myslíte, že to není možné, ale Čakovický park vás přesvědčí, že opak je pravdou. Tento bytový projekt je ideální pro rodiny s dětmi. Byty jsou zasazeny do malebného prostředí plné zeleně, ale přitom s dobrou dostupností do centra hlavního města.

Příroda, klid a odpočinek

Čakovický park se nachází na severu od centra Prahy. V této oblasti se dříve rozprostíralo městečko Čakovice, které je dnes městskou čtvrtí spadající pod obvod Praha 9. V blízkosti této oblasti se nachází celá řada obchodů a také občanských služeb (obchodní centrum Letňany, Globus, případně Lidl a další), a tak budete mít vše v blízkosti. Díky přilehlému zámku s anglickým parkem je Čakovický park ojedinělé místo k bydlení, které vás vtáhne do poklidné atmosféry. Místo je ideální na sport nebo procházky. V rámci projektu zde bylo postaveno sedm bytových domů, které dohromady nabízí 270 moderních bytů.

zdroj: cakovickypark.cz
zdroj: cakovickypark.cz

Komfortní bydlení

Jestliže hledáte moderní bydlení, pak je Čakovický park správnou volbou. K výstavbě bytů jsou použity kvalitní osvědčené stavební materiály, které jsou využity pro vysokou energetickou úsporu. Můžete se tak těšit na vysoký komfort bydlení s nízkými měsíčními náklady. Byty v této lokalitě jsou charakteristické svou prostorností a dostupnou cenou, a tak jsou ideálními byty pro rodiny s dětmi i mladé bezdětné páry. Nedaleko bytů se nachází zastávky linek městské hromadné dopravy.

zdroj: cakovickypark.cz
zdroj: cakovickypark.cz

Vyberte si svůj byt

Chcete-li bydlet v Praze, protože se vám zamlouvá zdejší společenský i pracovní život, kupte si komfortní byt právě v Čakovickém parku. V nabídce jsou byty od 1+kk až po 4+kk, k některým patří balkón, terasa nebo malá předzahrádka.