zdroj: zelenybotic.cz

Bytový projekt Zelený Botič skloubí přírodu i zázemí velkoměsta

zdroj: zelenybotic.cz

Je vašim snem bydlet v srdci malebné přírody plné ticha, ale přitom neztrácet výhody velkoměsta? Nemusíte se stěhovat z hlavního města, abyste bydleli v klidné čtvrti plné zeleně. Zjistili jsme pro vás, kde se právě tato oáza moderního bydlení právě staví.

Možná se vám to bude zdát nemožné, ale Praha není pouze město plné ruchu. Za nádhernými scenériemi přírodního bohatství, v těsné blízkosti Hamerského rybníka, konkrétně v Práčské ulici, vyrostl unikátní projekt, který je ne nadarmo nazván jako „Zelený Botič“.

Název je odvozen od toho, že se nachází v těsné blízkosti přírodního parku Botič-Milíčov (kterým protéká malebná říčka Botič). Je ideální pro procházky, běhání či jízdu na kole.

Kaskádovité členění nabízí velké terasy, zdroj: zelenyboti.cz

Zelený Botič splňuje nároky na trendy bydlení

Tyto nové byty v Praze jsou místem, kde je kladen důraz nejen na krásu přírody, ale také na moderní architekturu (kaskádovité členění). Konečně můžete poznat, že v rušném velkoměstě se dá žít v klidném zeleném prostředí, které je odděleno od frekventovaných ulic plných automobilů, obchodů a lidí.

Využijete velké terasy k posezení s přáteli nebo dětem pro hraní

Máte svou práci na dosah ruky, ale zároveň své rodině můžete dopřát nádherné místo k bydlení. Řekněte sami, komu by se to nelíbilo. Domů se budete konečně těšit, protože Zelený Botič je místo, kde si odpočinete a načerpáte nové síly a energii.

Krásný výhled do okolí téměř jako na venkově, zdroj: zelenybotic.cz

Ve volném čase se nudit nebudete

Lukrativní lokalita svým obyvatelům nabízí celou řadu možností využití volného času. Můžete se vydat na turisticky atraktivní místa, navštívit přehradu, nebo sednout na kolo a projet se po místních cyklostezkách. Místo je vhodné také pro milovníky bruslení, protože jsou zde vybudovány trasy přímo pro bruslaře.

V neposlední řadě je k dispozici sportovní areál a golfový resort. Nemusíte se tedy bát, že byste se o víkendech nudili. Zábavu si užijete s celou svou rodinou.

Bydlení podle vašich představ

Můžete konečně bydlet podle svých představ a předělat si byt k obrazu svému. Stvoříte si tak vlastní ideální místo pro život. Nadchne vás krása lokality, výborná dopravní dostupnost, rozšířené cyklostezky do centra a také zeleň, která bude obohacovat váš život. V místě máte pro své děti připravenou mateřskou, základní i uměleckou školu. Dokonce je v těsné blízkosti poliklinika a obchodní centrum. Máte vše na dosah ruky. Takové bydlení je snem každého z nás.

Více se dozvíte na stránkách www.zelenybotic.cz

Only registered users can comment.

  1. WOW nadherny byty, hlavne tu terasu s vyhledem jsem si hned zamilovala! Jen nechapu proc ty byty musi byt tak drahe, jak si na to ma normalni clovek poctivou praci vydelat :(

  2. Pekne nez v tom vyhledu postavi dalsi barak a vyhled je fuc… o tom jsem slysela uz mnohokrat