pronájem bytu brno

Brno – město mnoha možností

Brno to nejsou jen ulice přehlcené automobily a mezi nimi proplétajícími se lidmi. Ano, každodenní všední ráno je zde hektické, ale ne méně, než v kterémkoliv jiném velkoměstě. Bydlení v Brně nabízí mnoho aktivit, díky kterým si toto město zamilujete. Přijdou si zde na své milovníci přírody i zvířat, sportovní nadšenci stejně jako návštěvníci kulturních institucí.

Pokud chcete strávit odpoledne v přírodě, nemusíte se vydávat za hranice Brna, stačí navštívit oboru Holedná, která se nachází mezi městskými částmi Jundrov, Kohoutovice a Bystrc. Otevřená je celoročně, takže i v zimním období se sem můžete vypravit na procházku a donést zvířátkům čerstvou zeleninu. Obora je jedinečným místem jak se setkat se zvířaty uprostřed města. Druhou takovou variantou, je pak ještě Zoologická zahrada v městské části Bystrc, která za poslední léta prošla modernizací a v současné době zde mají návštěvníci možnost vidět více než 300 druhů zvířat.

Díky své rozloze nabízí Brno hned několik alternativ na trvalé i přechodné bydlení. Studenti upřednostní většinou pronájem bytu Brno poblíž centra, nebo v těsné blízkosti fakult. Právě v této době, kdy se na vysokých školách blíží období státních zkoušek je nejvhodnější doba podívat se na nabídku inzerátů například zde www.eurobydleni.cz/byty/brno/pronajem/. Rodiny s malými dětmi se raději poohlédnou po nabídce na prodej bytu Brno v některé z okrajových částí.

Mezi velmi oblíbené patří již zmíněná Bystrc nebo Líšeň, které jsou sice na okraji města, přesto jsou však velmi dobře vybavené. Nechybí zde základní zdravotnická péče, menší nákupní centra, mateřské a základní školy. Velikou výhodou Brna je také rozšířená síť poboček Knihovny Jiřího Mahena. Je jen na vás, zda se rozhodnete navštěvovat ústřední knihovnu v centru města, nebo pobočku ve vaší či jiné městské části. Brno je město, ve kterém si můžete vybírat školy a zaměstnání podle vlastních představ a ve volném čase se věnovat aktivnímu odpočinku v přírodě stejně jako lenošení v některém z nákupních center.