Nábytek z masivu

Nábytek z masivu dodá vašemu domovu luxusní tvář

Stylový domov si přeje každý, ale investice do nábytku a vybavení může pořádně zamávat s rodinným rozpočtem. Pokud si chcete dopřát sladěný interiér s výraznými prvky a zároveň ušetřit, vsaďte na cenově dostupný masivní nábytek, který vám učaruje na první pohled. Dnes už si můžete dopřát novou postel, komodu, kuchyň nebo skříně, které oživí chodbu a skvěle se hodí i do menších prostor.

masivní nábytek
Postele a nábytek z masivu

Postele z masivu – spaní jako v bavlnce

Ať už chcete vylepšit svou ložnici nebo dětský pokoj, nesnižujte své nároky na kvalitní spánek, a to nejen díky komfortní matraci, ale také pevné a stabilní konstrukce postele. Postele z masivu se vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností. Postel v detailním provedení se stane výrazným středem pokoje a poskytne skvělý prostor pro spánek i odpočinek. Odteď se budete do postele těšit, protože neuslyšíte otravné vrzání ani vás nebudou trápit odlupující se kousky dýhy. Kvalitní masivní postel si můžete vybrat třeba s vysokým ozdobným čelem nebo v kombinaci materiálů a barev. Nezapomínejte ale, že dokonalý spánek vám zajistí pevná postel, komfortní matrace a v neposlední řadě odolný a pevný rošt.

Pokud svou novou postel z masivu doplníte dřevěnou komodou, vytvoříte ideální úložný prostor na drobnosti nebo ložní prádlo, a navíc získáte odkládací plochu a místo na vaše fotky, svíčky nebo třeba televizi. Potrpíte-li si na jednotný styl nábytku, pak si prohlédněte rovněž nabízené skříně, které se hodí do každého prostoru a svým perfektním dílenským zpracováním zaujmou na první pohled.

Trendy styl nábytku z masivu podle vašich představ

Masivní nábytek si zamiluje opravdu každý. Krásné detaily a stylové prvky se promítají v každém kusu nábytku. Hodí se pro tradiční domov, skvěle doplní minimalistický styl anebo osvěží moderní interiér. Nábytek z masivu se bude líbit náročným mladým párům, vyznavačům kvality a luxusu i starším ročníkům, kterým jde především o dlouhou životnost a plnou funkčnost po dobu několika let. Cenově dostupný nábytek vylepší i vaše bydlení!