party-s-production.cz

Využijte pronájem party stanu na jednorázové akce

party-s-production.cz
party-s-production.cz

Čeká vás velká životní událost v podobě svatby nebo kulatých narozenin? Pokud chcete své štěstí sdílet s velkým počtem osob, je ideální uspořádat venkovní párty. Pobyt na čerstvém vzduchu je nejen příjemný a zdravý. Hostům můžete venku nabídnout větší množství aktivit než pouhé sezení u prostřeného stolu. Na zahradě se hosté rovněž více rozprchnou, nikdo se proto nebude cítit stísněně. Ale ať už naplánujete oslavu sebelépe, počasí naplánovat nelze. Proti nepřízni počasí však můžete bojovat vyzbrojeni párty stanem.

Vyplatí se investice do party stanu?

Párty stan nesmí chybět na žádné velké zahradní akci. Ochrání hosty nejen v případě deště a větru. Využijete ho i za bezmračného dne, kdy v něm naopak budou hosté hledat úkryt před palčivými slunečními paprsky.

Pátry stany vypadají elegantně a na jejich konstrukci lze navíc připevnit květinovou výzdobu. Dobře poslouží pro všechny typy akcí:

  • svatba
  • oslava výročí svatby
  • oslava životního jubilea
  • večírky

Přestože se party stany hodí pro různé akce, nemusí se každému vyplatit investovat do jejich koupě. Přeci jen, svatby ani velké rodinné sešlosti nepořádáte každý týden. Přesto není problém zajistit si párty stan i na jednorázovou velkou akci. Existují totiž půjčovny párty stanů.

Party stany na zahradní oslavě, zdroj: party-s-production.cz
Party stany na zahradní oslavě, zdroj: party-s-production.cz

Co může nabídnout půjčovna party stanů?

V půjčovně párty stanů si můžete objednat stan libovolné velikosti. Zaměstnanci půjčovny vám poradí, jaký rozměr stanu je vhodný pro konkrétní počet osob pozvaných na vaši akci.
V nabídce naleznete menší pagody o rozměru 5 x 5 metrů, které jsou dostačující pouze pro malou akci.

Od malých po velké stany

Párty stany mají zpravidla šířku 10 metrů, volit potom můžete z různých délek stanu od velikosti 10 x 5 m až po 10 x 30 metrů i více. Pro opravdu velkou akci lze využít i možnosti propojování stanů a vytvořit tak například stan s rozměry 20 x 30 metrů.

Volba velikosti stanu závisí nejen na počtu pozvaných osob, ale také na tom, zda hosté budou ve stanu pouze popíjet ve stoje a volně se pohybovat, nebo zda bude ve stanu instalováno posezení. Stan o velikosti 10 x 5 metrů postačí pro 50 stojících osob, avšak pouze pro 30 osob usazených ke stolům. Stan o rozměrech 10 x 15 metrů již pojme kolem 100 sedících osob.

Baldachýnová dekorace party stanu, zdroj: party-s-production.cz
Baldachýnová dekorace party stanu, zdroj: party-s-production.cz

Větší stany jsou často včetně montáže a demontáže

Kromě pomoci s výběrem vhodného stanu se od půjčovny dočkáte také přepravy párty stanu na místo i jeho montáže. Příprava stanu tak pro vás bude zcela bez práce. Firma smontuje konstrukci stanu a potáhne ji vyčištěnou plachtou. Opláštění stanu opět závisí na vašem přání. Můžete si objednat clonění ze dvou nebo tří stran, rovněž můžete vznést požadavky na umístění stěny s průhledným „okénkem“.

Pouze u tzv. nůžkových stanů menších rozměrů, jejichž konstrukce umožňuje snadné složení i rozložení, nebudete potřebovat odborníky na instalaci stanu a budete si ho moci smontovat sami. Vyberte si z párty stanů na prodej.

Půjčovny stanů nabízejí i vnitřní vybavení

V půjčovně párty stanů můžete pořídit i další vybavení pro vaši párty. Od stolů a židlí, přes osvětlení až po zdroje tepla do pátry stanů.

Cena pronájmu párty stanu závisí na jeho velikosti a složitosti jeho konstrukce. Očekávejte zhruba 120 Kč za m² půdorysu stanu. Asi nejpoužívanější stan s rozměry 10 s 5 metrů (tedy 50 m²) vás vyjde na cca 6 000 Kč. Pro velkou svatbu užijete i stan o rozměrech 10 x 15 metrů, jehož zapůjčení může vyjít na 15-18 000 Kč.