Vybíráme sedačku – využijete gauč nebo rohovou pohovku?

Sedací souprava je klíčovým prvkem každého obývacího pokoje, od něhož očekáváme dostatek prostoru pro odpočinek, trávení chvil s rodinou a pohodlí při sledování oblíbeného seriálu. Pokud hledáte kvalitní nábytek v originálním designu a špičkovém zpracování, obraťte se na profesionály z oboru. Ti nabízí sedací soupravy vysoké kvality s důrazem na moderní styl i tradiční provedení. Z širokého sortimentu si najde svůj kousek opravdu každý, ať už shání dvoumístnou sedačku, pohodlný gauč, rohovou soupravu či sestavu s křeslem.

Nábytek Tempo Kondela

Již více než 25 let na českém trhu působí Tempo Kondela, společnost s vlastními prodejnami a atraktivním sortimentem, jejž doplňují velmi příznivé ceny. Tempo Kondela nábytek nabízí rovněž sedací soupravy v mnoha provedeních. Pokud tedy stojíte před otázkou výběru, nakupujte online s dopravou zdarma! Velmi luxusním dojmem působí kožené sedačky, popřípadě gauče z ekokůže. V obou případech se jedná na první pohled o velmi prvotřídní kousky, jež se okamžitě stanou dominantou místnosti. Kožené sedačky se snadno udržují, vyžadují však pravidelnou péči o kůži, která si pouze tak zachová svůj přírodní vzhled. Často namáhané části, jako jsou opěradla či sedák, je potřeba natírat vhodnými přípravky. Abyste životnost své nové kožené sedačky maximálně prodloužili, nestavte ji blízko topení, popřípadě nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu záření.

Látka jako nestárnoucí klasika

Čalouněné sedačky patří mezi nejčastěji pořizované, protože jsou dostupné v mnoha variantách. Do malých místností se perfektně hodí rohové sedací soupravy, které vyplní zbytečně nevyužitý roh a zároveň se hodí třeba pod okno nebo těsně ke dveřím. Do velkých prostor si naopak můžete dovolit pořídit třeba sestavy, eventuálně velké pohovky složené do tvaru U. Jestliže bojujete s místem, hledejte takový kousek, jenž nabízí mimo jiné i úložný prostor. A pokud slouží váš gauč zároveň jako postel, pak dejte přednost kvalitnímu kousku s pevným jádrem pro pohodlné spaní v noci i odpočinek přes den.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.