Komplexní pojištění domácnosti a rodiny v jednom balení?

Není jistě pravdou, že tolik Čechů pojištění vysloveně podceňuje. Podobných případů bychom nenašli určitě o mnoho víc, než je třeba běžný západoevropský průměr. Mnohdy je však pojistka nevýhodná nebo pojištěnci netuší, že sjednáním více produktů u jednoho pojistitele mohou významně ušetřit. 

Tedy ruku na srdce, několik stokorun až tisícikorun ročně, to není částka, kterou bychom jen tak náhodně našli na ulici, tudíž bude určitě lepší se o podobných věcech informovat.

Mít klid v duši za každých okolností

Vhodně sjednané majetkové pojištění je doslova k nezaplacení. Ochránit svou nemovitost pro případ, že přijde nečekaná událost v podobě požáru nebo povodně. A také mít pojistku tehdy, když se nedopatřením vytopí sousedé nebo rozbijete drahou věc při nákupu v elektru. Samozřejmě, nic z toho jste nechtěli, což vám ani nikdo nevyčítá. Bohužel, stalo se a vše je třeba vyřídit, pokud možno co nejdříve. 

majetkové pojištění

S komplexní pojistkou však budete plně chráněni proti všem podobným závažným hnutím osudu. Klidný spánek je tedy díky tomu zcela zaručen! Vhod pak určitě přijde rovněž takzvané pojištění nahodilého poškození, protože mobil, tablet nebo fotoaparát jsou v principu velmi choulostivá elektrozařízení. 

Elektro může být ochráněno před pohromami

Nabízí se také pojištění prodloužené záruky, díky nimž bude vaše pračka, počítač nebo televize krytá déle, než je běžný standard. Dokonce třeba až pět let, jinými slovy – standardní zákonnou záruku lze prodloužit ještě o dalších šestatřicet měsíců! 

pojištění prodloužené záruky

Záruka pak platí v podobě, jako po první dva roky, nic se neupravuje, nic se nemění. S porouchaným zbožím tedy můžete navštívit servis kdykoliv je to zrovna potřeba, ať už jde o kameru nebo třeba varnou desku. Krytí rizik je tady zcela komplexní! 

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.