garážová vrata

Vaše garáž si zaslouží nová vrata

Dvacet dva let zkušeností a úspěšně realizované zakázky s více než deseti tisíci spokojených klientů. To vše hovoří pro garážová vrata od firmy Bubík, specialisty i na venkovní žaluzie či rolety. Inspirativní fotogalerie hotových zakázek může přesvědčit i vás, že starým, ručně otevíraným bránám a garážovým vratům dávno odzvonilo. Jen si to představte, jak stisknutím jediného tlačítka otevřete bránu a suverénně si vjedete do garáže.

Řešení garážových vrat vás překvapí

Jestli si myslíte, že existují pouze výklopná garážová vrata, jste na omylu Známá varianta, kdy výklopná garážová vrata jsou osazena do ocelového rámu a vysouvají se pod strop garáže, je poměrně známým fenoménem, neboť se vyznačuje vysokou odolností, trvanlivostí a v neposlední řadě též příjemnou cenou. Díky svým vlastnostem jsou tato vrata vítaná do řadových garáží či samostatně stojících garáží, kde nejsou přílišné požadavky na tepelnou udržitelnost. Vrata jsou vyvážena pružinami, což vám umožňuje levnější řešení ovládání manuálně či sáhnout po exkluzivním řešení na dálkové ovládání, takže se vám vrata otevřou dřív, než k nim svým vozidlem dojedete. Na podobném principu fungují i sekční garážová vrata, která se skládají do ocelové konstrukce umístěné pod stropem a kde si smíte zvolit celou škálu barevného provedení od moderních jednobarevných variant až po důvěryhodné imitace dřeva. Jsou-li vaše podmínky pro montáž vrat pouze zevnitř, otestujte výhody rolovacích garážových vrat anebo si nechejte nacenit posuvná garážová vrata. Ta jsou jasnou volbou pro toho, kdo potřebuje na stropě uchytit žebříky, další dlouhé vybavení či kánoe a podobně. Na chalupu a všude tam, kde se vám nechce investovat do pohonu vrat lze instalovat též dvoukřídlá vrata s možností doplnění o dvojité bezpečnostní sklo či světlíky.

Specialista na soukromí

Bydlení v rodinném domě si většina z nás spojuje také s větší mírou soukromí. Jinak tomu není ani u řešení zatemnění oken, kdy můžete směle zapomenout na těžké závěsy a nemoderní záclony. Dnes jsou trendy venkovní žaluzie s manuálním ovládáním či elektrickým pohonem, a stejně tak venkovní rolety splňující náročné požadavky na užívání. Kromě toho, že s nimi zvýšíte ochranu svého domova a tepelně-izolační vlastnosti, nadchne vás celoroční využití a jednoduché používání.