Obklady do koupelny

V nové koupelně bude radost odpočívat

Spočítali jste si někdy denní dobu, již strávíte v koupelně? V této místnosti máte prostor sami pro sebe a kromě provádění pravidelné hygieny se zde ženy zkrášlují, pánové holí tváře a děti poprvé čistí své mléčné zoubky. Jenže aby vám koupelna nabídla prostor pro všechny popsané úkony, musí být splňovat řadu kritérií a být připravena na nápor celé rodiny.

Nová koupelna nestojí moc

Pokud toužíte po nové koupelně, ale bojíte se, že vás rekonstrukce koupelnového jádra nebo výměna obkladů a dlažby finančně zruinuje, neváhejte a pusťte se do oprav právě teď. Díky široké nabídce koupelnového sortimentu, kde nechybí třeba koupelnový nábytek a nová vana, si můžete dopřát zcela originální koupelnu podle svých dávných představ. Ve výběru naleznete také outletové kolekce a speciální akční nabídku. Než se pustíte do rekonstrukce, vyberte si vhodné keramické obklady a dlažbu. Sortiment je bohatý na přírodní tóny i lesklé provedení v tónech kamene. Někomu sedí barevné obklady s mozaikou a originálními prvky, jiní zase ocení čistotu jednobarevných sérií. Výběrem a online nákupem získáte navíc dopravu zdarma nebo lepší cenu!

Stylové obklady pro prostor bez limitů

Fandíte-li lesklým obkladům, neváhejte s jejich výběrem. Stejně tak je-li vaším favoritem dokonalá kopie dřeva. Obklady do koupelny už nejsou pouze v monotónních provedeních, pyšní se propracovanými strukturami i věrnou kresbou kamene či dřeva. Podle výběru obkladů pak můžete sladit nábytek a ostatní vybavení pro koupelnu včetně umyvadla, vany, sprchového koutu, boxu a toalety. Početnější rodina ocení dvě umyvadla stejně jako maminky malých dětí možnost vykoupat je v prostorné vaně anebo šetřit vodu pohodlným sprchováním. Investujte do kvalitního vybavení koupelny a změňte doposud šedý a nevýrazný prostor v místo, kde se vám bude dobře sprchovat i líčit.