rekonstrukce bytu

Snové bydlení díky celkové rekonstrukci

Také sníte o luxusním bydlení? Rádi byste měli konečně kuchyň, kde by se vám parádně vařilo, v koupelně byste mohli bezstarostně odpočívat ve vaně a váš obývací pokoj by konečně získal svou originální tvář. Pokud si nevíte rady, kde začít, jakou místnost nejprve zrekonstruovat a kolik financí bude na změny v interiéru potřeba, obraťte se na profesionály působící po celém Moravskoslezském kraji a nechejte si zdarma zaměřit prostory i bezplatně vypracovat rozpočet rekonstrukce.

Nová kuchyň za solidní cenu

kuchyně na míru čekejte kompletní servis a poradenství. Kuchyň na míru Ostrava zahrnuje zaměření nové kuchyňské linky, cenovou kalkulaci a zdarma 3D návrh v případě, že stvrdíte zakázku svým podpisem na smlouvě. Získáte tak perfektní představu o své vysněné kuchyni a budete moci dělat úpravy dle nejlepšího uvážení. U nové kuchyně sledujte nejen design, ale především praktičnost a funkčnost, protože nová kuchyň by vám měla nabídnout dostatek prostoru pro vaření, pečení, odkládací plochu pro spotřebiče i pohodlné sezení pro celou rodinu. Odborníci zajistí veškeré pracovní úkony počínaje plynárenskými a instalatérskými pracemi až po samotnou instalaci kuchyňské linky a dalšího vybavení. U rekonstrukce koupelny počítejte s náročnějšími stavebními úpravami, zvláště pokud budete chtít kompletně předělat ráz stávající místnosti.  

Investice do bydlení se vždy vyplatí

Bydlíte-li v bytě či domě o původním stavu, rozhodně se nevyhnete rekonstrukci. Kompletní rekonstrukce bytu může být poměrně finančně náročná, nicméně záleží především na vašich požadavcích a úpravách. Rekonstrukce bytového jádra Havířov v režii odborníků zahrnuje zednické, montážní, instalatérské, elektrikářské i malířské práce. Pestrá fotogalerie pro vás může být inspirací při volbě keramických obkladů, sanity i osvětlení.