zdroj: siko-koupelny.cz

SIKO Koupelny: Vybavení do koupelen

zdroj: siko-koupelny.cz
zdroj: siko-koupelny.cz

Chystáte se koupit nový nábytek do koupelny, nebo začínáte s rekonstrukcí a potřebujete pořídit nové obklady a dlažbu? Pak navštivte největší řetězec s koupelnovým vybavením v České republice – SIKO Koupelny.

Koupelnové vybavení od Siko v centru MoDo

SIKO Koupelny je nejvýznamnějším prodejcem koupelnového nábytku, vybavení a doplňků v ČR. V současné době má několik kamenných prodejen, její produkty jsou k dostání také v Interiérovém centru MoDo – Moderní domov. To se nachází v Praze – Průhonicích. Jde o centrum, které se rozkládá na celkové ploše víc jak 5 tisíc metrů čtverečních. A největší část z něj zabírá právě řetězec SIKO Koupelny.

Ten zde představuje několik desítek kompletně vybavených koupelen. Každý návštěvník si tak může udělat představu o tom, jak vypadá taková současná bytová koupelna, v níž jsou využity moderní prvky a materiály. Přímo v obchodě si pak můžete jednotlivé prvky objednat.

Rozličné velikosti a barvy obkladů a dlažeb, zdroj: siko-koupelny.cz
Rozličné velikosti a barvy obkladů a dlažeb, zdroj: siko-koupelny.cz

Internetová fotogalerie koupelen

Ne každý má možnost se do interiérového centra MoDo dostat. Pro tento případ byla vytvořena internetová verze modo.cz. V ní se nachází také sekce koupelny fotogalerie, kde máte možnost shlédnout návrhy koupelen od společnost Siko Koupelny.

Fotogalerie vám může být inspirací a také důvodem k tomu, abyste se konečně rozhodli přeměnit koupelnu ve vašem domě na místo, které bude příjemným místem nejen pro každodenní hygienu, ale také pro relaxaci a odpočinek. To mohou zajistit třeba hydromasážní boxy, vířivky a další vybavení, které se dnes již zcela běžně stávají součástí moderně zařízených koupelen. Fotogalerie vám koneckonců pomůže zvolit také vhodné obklady a dlažby, materiály a barvy tak, aby vše dokonale ladilo a působilo celistvým dojmem.

Navštivte sekci koupelny fotogalerie a inspirujte se. Uvidíte, že vybavení do koupelen nemusí být tak nudné, jak jste si možná doposud mysleli.

Only registered users can comment.

  1. Se Sikem mám výborné zkušensoti, překvapila mě hlavně ochota personálu.Super byl i bohatý výběr, takže za mě mají rozhodně palec nahoru!

  2. Já u nich kupovala teda jen baterii ale je fakt, že mi poradili. Šla jsem do prodejny v Opatovicích jako naprostý laik a odcházela skoro jako odborník :-D

  3. i já musím Sikaře pochválit, nakupuji už jen výhradně tady. Baví mě profi přístup a hlavně kvalita