SIKO Koupelny: Vybavení do koupelen

zdroj: siko-koupelny.cz

zdroj: siko-koupelny.cz

Chystáte se koupit nový nábytek do koupelny, nebo začínáte s rekonstrukcí a potřebujete pořídit nové obklady a dlažbu? Pak navštivte největší řetězec s koupelnovým vybavením v České republice – SIKO Koupelny.

Koupelnové vybavení od Siko v centru MoDo

SIKO Koupelny je nejvýznamnějším prodejcem koupelnového nábytku, vybavení a doplňků v ČR. V současné době má několik kamenných prodejen, její produkty jsou k dostání také v Interiérovém centru MoDo – Moderní domov. To se nachází v Praze – Průhonicích. Jde o centrum, které se rozkládá na celkové ploše víc jak 5 tisíc metrů čtverečních. A největší část z něj zabírá právě řetězec SIKO Koupelny.

Ten zde představuje několik desítek kompletně vybavených koupelen. Každý návštěvník si tak může udělat představu o tom, jak vypadá taková současná bytová koupelna, v níž jsou využity moderní prvky a materiály. Přímo v obchodě si pak můžete jednotlivé prvky objednat.

Rozličné velikosti a barvy obkladů a dlažeb, zdroj: siko-koupelny.cz

Rozličné velikosti a barvy obkladů a dlažeb, zdroj: siko-koupelny.cz

Internetová fotogalerie koupelen

Ne každý má možnost se do interiérového centra MoDo dostat. Pro tento případ byla vytvořena internetová verze modo.cz. V ní se nachází také sekce koupelny fotogalerie, kde máte možnost shlédnout návrhy koupelen od společnost Siko Koupelny.

Fotogalerie vám může být inspirací a také důvodem k tomu, abyste se konečně rozhodli přeměnit koupelnu ve vašem domě na místo, které bude příjemným místem nejen pro každodenní hygienu, ale také pro relaxaci a odpočinek. To mohou zajistit třeba hydromasážní boxy, vířivky a další vybavení, které se dnes již zcela běžně stávají součástí moderně zařízených koupelen. Fotogalerie vám koneckonců pomůže zvolit také vhodné obklady a dlažby, materiály a barvy tak, aby vše dokonale ladilo a působilo celistvým dojmem.

Navštivte sekci koupelny fotogalerie a inspirujte se. Uvidíte, že vybavení do koupelen nemusí být tak nudné, jak jste si možná doposud mysleli.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Nové trendy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

3 komentáře u SIKO Koupelny: Vybavení do koupelen

  1. ladislav b. napsal:

    Se Sikem mám výborné zkušensoti, překvapila mě hlavně ochota personálu.Super byl i bohatý výběr, takže za mě mají rozhodně palec nahoru!

  2. danuška napsal:

    Já u nich kupovala teda jen baterii ale je fakt, že mi poradili. Šla jsem do prodejny v Opatovicích jako naprostý laik a odcházela skoro jako odborník :-D

  3. fred napsal:

    i já musím Sikaře pochválit, nakupuji už jen výhradně tady. Baví mě profi přístup a hlavně kvalita