bugalov-drevostaba-haas-fertigbau

Rodinné domy HAAS FERTIGBAU

Abychom se doma cítili vždy dobře a uvolněně, musí mít každý rodinný dům svou vlastní duši. Nezáleží ve své podstatě na tom, zda se jedná o montovaný rodinný dům malý nebo velký, na tom jestli je to jednopodlažní dřevěný bungalov, nebo rodinný dům o několika nadzemních podlažích, či zda je jeho výraz ryze klasický, rustikální nebo zda jeho designové pojetí všem kolemjdoucím sděluje nejnovější trendy moderní architektury.

Různí lidé mohou mít zcela různé představy o svém bydlení – a právě tak rozmanité, jako jsou požadavky různých klientů, jsou rozmanité i dřevostavby společnosti HAAS FERTIGBAU. Společnosti, která neustále naslouchá svým klientům. Společnosti, které staví rodinné domy všem svým klientům přesně na míru tak, aby souznění mezi rodinným domem a jeho uživateli bylo co nejsilnější. Aby všechny rodinné domy realizované společností HAAS FERTIGBAU měly svou duši.

Máte rádi přírodní materiály? Postavte si dřevostavbu

Co je tedy typické pro nové dřevostavby HAAS FERTIGBAU? Velmi moderní a přesto nadčasový tvar, velkorysost a přitom efektivita, propracovanost dispozičních řešení, promyšlenost do posledního detailu, orientace na přání a požadavky klientů.

Tak jako u všech rodinných domů HAAS FERTIGBAU, i zde platí možnost realizace v běžném, nízkoenergetickém či pasivním standardu, a to v nejrůznějších stupních dokončení hrubou stavbou počínaje a provedením kompletně na klíč konče.

Použití velmi kvalitní certifikované vnější stěny THERMO-PROTECT OPTIMUM (stěny se zvýšeným vnějším zateplením) je samozřejmostí. Aplikace nejmodernějších technologických zařízení jako např. systémy tepelných čerpadel či solární termické i fotovoltaické sestavy. A opomenuty nejsou ani na systémy řízeného větrání s rekuperací. Vždy záleží jen na přání klienta, pro jakou variantu se rozhodne…

Financování výstavby rodinného domu

Rodinné domy je možno financovat pomocí úvěrových prostředků, hotovostně nebo vzájemnou kombinací obou způsobů. Platnost smluvních cen jakožto cen pevných po celou dobu výstavby bylo a je u společnosti Haas Fertigbau samozřejmostí. HAAS FERTIGBAU – to je seriozní jednání, zkušenosti v oboru vycházející ze zázemí společnosti působící v celoevropském měřítku, téměř stoletá tradice českého výrobního závodu…

Přečtěte si více o výhodách montovaných dřevostaveb.