zdroj: shutterstock.com

Proč si nechat vyrobit zakázkový nábytek na míru?

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Zakázkový nábytek, který je vyráběn přímo na míru, je v poslední době stále žádanější. Chystáte se i vy koupit si novou skříň, jídelní stůl či třeba komodu a hledáte důvody, proč si je nechat vyrobit přímo na zakázku? Pak vězte, že se jich najde hned několik.

Kvalita nábytku

Sériový nábytek, který se prodává v obchodech již hotový, mnohdy nemá tak vysokou kvalitu, jak byste očekávali. Výrobci často používají horší materiály, což se pak logicky projeví na designu i životnosti. V případě, že si objednáte nábytek na míru, tyto problémy odpadají.

Možnost výběru materiálů

Objednáte-li si nábytek na zakázku, sami si zvolíte, z jakých materiálů bude vyroben. Využít lze klasické dřeviny, plast či lamino, ale například i exotičtější dřevo. Solidní firmy vám jej bez problémů vyrobí.

Lepší spolupráce

Na nábytek z katalogu či obchodu můžete čekat i dlouhé týdny, než vám dojde domů. V případě, že oslovíte dobrého výrobce, dodá vám nábytek na míru velmi rychle. Spolupráce je navíc lepší i v tom, že máte mnohem více prostoru ke vzájemné komunikaci, případně i k reklamaci, samozřejmě je možné během objednávky lehce měnit požadavky.

Delší životnost nábytku

Obecně platí, že nábytek na míru déle vydrží. Je to dáno zejména samotnou precizností jeho výroby, kdy je kladen důraz na veškeré detaily. Životnost pak může být až o několik let delší. Přestože vás nábytek nejspíše vyjde dráž, v konečném důsledku se vlastně vyplatí, neboť nový nemusíte kupovat tak brzy.

Zakázkový nábytek na míru doporučuji zejména těm z vás, kteří dbají na design, kvalitu materiálů a nechtějí mít doma klasické sériově vyráběné produkty. Ty často působí příliš fádně a domácnost rozhodně neobohatí tak, jako na zakázku vyrobené zboží.

Nový nábytek na míru objednávejte u společnosti Etoile.cz.

Only registered users can comment.

  1. Souhlasim ze nabytek na miru je mnohem lepsi. Nechala jsem si takhle vyrobit skoro celou jidelnu. Komoda skvele padne do atypicky cleneneho rohu atd. Navic je to i mnohem kvalitnejsi nez treba Ikea. Na druhou stranu me to stalo dost penez navic, takze holt vyslo jen na jidelnu :-D