rolety

Předokenní rolety se těší velké oblibě

Okna jsou nejen prvkem, díky kterému jsou naše domovy prosvětlené, ale bohužel také snadnou překonatelnou překážkou pro případné zloděje. Bezpečnost nemusí nutně znamenat zamřížovat okna, vhodnější a příjemnější variantou jsou předokenní rolety, které se mohou stát i pěkným doplňkem.

Tento typ venkovních rolet je využíván zejména u novostaveb, není však problém pořídit je i pro domek, který má už nějaká ta léta za sebou. Pestrá a variabilní nabídka umožňuje každému majiteli objektu dopřát oknům zabezpečení a ochranu.

Chrání před hlukem, poškozením i únikem tepla

Rolety mají výčet funkcí, které představují jasné a pádné argumenty pro jejich nákup. Efektivně snižují hluk přicházející z venku, před nímž mnohdy neuchrání ani kvalitně těsnící okna. Na stejném principu pomáhají mírnit riziko úniku tepla z místnosti, nebo naopak vniknutí chladu a zimy z okolí. Jejich velkou devízou je především bezpečnost. S předokenní roletou jsou okna dobře chráněna proti působení přírodních živlů i zlodějů. Nezvaní hosté tak mají velmi malé šance, že by narušili domácí pohodu.

Efektivně snižují hluk přicházející z venku, před nímž mnohdy neuchrání ani kvalitně těsnící okna.

Velmi příjemným bonusem je také fakt, že ovládání předokenních rolet bývá řešeno pohonem z malého motoru, díky kterému se manipulace s roletami stane opravdu komfortní nevyžadující větší námahu.