Povlečení z mikroflanelu vás příjemně zahřeje

Když je okolo vás všude zima, není nad to se večer zachumlat do teplé peřiny a nechat se ukolébat tichem do osvěžujícího spánku. V chladnějším prostředí se lépe spí, ale k tomu je třeba mít také vhodné povlečení, které vás příjemně zahřeje.

povlečení mikroflanel

Mikroplyš, nebo raději mikroflanel?

Jestliže si chcete pořídit nové povlečení do své ložnice či dětem do jejich pokojíku, zajisté přemýšlíte, který materiál vlastně vybrat. Určitě chcete však takové, pod kterým vám bude teplo bez toho, abyste museli mít na sobě několik vrstev teplého nočního oblečení.

Bavlna je vhodná k použití během celého roku. Pro zimní čas přesto volte raději mikroplyš nebo mikroflanelové povlečení a prostěradla. Mikroplyš je hebký a co je důležité – výborně hřeje. Mikroflanel však má oproti mikroplyši větší hustotu jemných chloupků, a díky tomu je v něm ještě větší teplo.

Ani výběr prostěradla nenechávejte náhodě

Termorelugační vlastnosti povlečení mikroflanel ocení hlavně ti, kteří trpí na pocit studených nohou a v zimě mají problém se vůbec pořádně zahřát. Často spávají v ponožkách, aby mohli vůbec chladem usnout. Pro takové zmrzlíky je třeba vybrat to správné ložní povlečení. Rozhodně nepodceňujte ani volbu toho, na čem spíte. Prostěradla mikroflanel už na první pohled zaujmou. Zkuste přejet po nich dlaní a sami uvidíte, v čem tkví podstata této látky. Hebkost, jemnost a hustota vlasu je to, co činí tato prostěradla jedinečnými.

Relaxujte pěkně v teple pod dekou

V zimním čase i v průběhu roku, když se na chvíli ochladí, u lenošení večer před televizní obrazovkou či u oblíbené knížky s bylinkovým čajem oceníte teplo, když se zachumláte do hřejivé deky mikroflanel. K dostání je v různých barevných kombinacích a dezénech. Určitě bude také vhodným dárkem k narozeninám nebo na Vánoce pro vaše nejbližší.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.