slideshow-030711

Nová kolekce samolepek na zeď červenec 2011

V internetovém obchodě Lepime.cz právě zveřejnili novou kolekci samolepicích dekorací. V dnešním článku se na tyto novinky podíváme. Stojí za to?

Na úvod malé připomenutí, co jsou nálepky na zeď. Je to moderní bytová dekorace, která vám umožní snadno a rychle změnit vzhled vašeho interiéru. Existují samolepicí dekorace, které jsou nenápadné – například malé dlaždice, ale rovněž i obrovské, které vytvoří dominantu celé místnosti, taková je například Mapa světa.

Nová kolekce nálepek pro červenec 2011

Jelikož náš portál spolupracuje s internetovým obchodem Lepime.cz dlouhodobě, můžeme vám přinést informace ze zákulisí návrhu nové kolekce samolepek na zeď. Hlavním námětem pro tuto kolekci bylo léto a to si autorky nálepek spojili především s pobytem v přírodě a návštěvou zoo. Konkrétně se prý jednalo o Zoo v Brně a přírodu kolem Babího lomu. Na motivech se pracovalo postupně již od června, kdy vznikly první náčrty.

Celkem je v kolekci 7 motivů nazvaných Barevná kolečka, Beruška na květu, Jabloň, Kocour, Mustang, Žirafa a Zvířecí strom. Které se vám nejvíce líbí? Podělte se s námi v komentářích.

Nám se v redakci nejvíce líbila barevná kolečka a zvířecí strom :-)