zdroj: shutterstock.com

Moderní vybavení do koupelny v Interiérovém centru MoDo

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Nové vybavení do koupelny i dalších místností v domácnosti už nyní nemusíte shánět běháním po desítkách obchodů. V Praze Průhonicích totiž máte k dispozici moderní interiérové centrum MoDo, kde se na celkové ploše více než 5000 metrů čtverečních představují ti nejvýznamnější prodejci nábytku a dalšího vybavení do domácnosti.

Nejvýznamnější tuzemští prodejci nábytku na jednom místě

Interiérové centrum MoDo je doslova nadčasovým objektem, který dává zákazníkům možnost pořídit si kompletní vybavení do koupelny i dalších místností na jednom místě. V centru najdete přední tuzemské prodejce, kteří zde mají ukázky svých produktů, jež si zde mohou rovnou také objednat.

Koupelna SIKO, zdroj: modo.cz
Koupelna Siko, zdroj: modo.cz

Siko představuje špičkové koupelnové vybavení

Vůbec největší prostor zde dostal řetězec Siko, který se přímo specializuje na koupelnové vybavení. V prodejně se můžete nechat inspirovat před realizací vlastní kuchyně. Zjistíte, jaké jsou aktuální trendy, které se týkají právě koupelen a jejich vybavení.

Koupelna SIKO, zdroj: modo.cz
Koupelna Siko, zdroj: modo.cz

Fotogalerie koupelen

Pokud se v nejbližší době nedostanete přímo do Průhonic, abyste si mohli prohlédnout tamní nabídku, můžete se inspirovat také na webu zmíněného Interiérového centra MoDo. Jeho součástí je také sekce koupelny fotogalerie, kde najdete desítky inspirativních fotografií realizovaných koupelen.

Koupelna SIKO, zdroj: modo.cz
Koupelna Siko, zdroj: modo.cz

Už jen pohled na tuto fotogalerii mnohé z vás jistě přiměje konat a změnit vzhled koupelny ve vašem bytě či rodinném domě. Poznáte, jaké jsou nejnovější trendy, jaké barevné kombinace a nábytek jsou v módě a jak se dá vybavení místnosti ideálně rozvrhnout tak, aby koupelna dokonale sloužila svému účelu a vytvořili jste z ní příjemné místo k hygieně i odpočinku.

Navštivte Interiérové centrum MoDo, případně jeho webové stránky modo.cz. Jistě vás prohlídka zaujme a brzy se i vaše koupelna změní v moderní prostor.