Topné infrapanely

Koupelny s elegantními doplňky

Ať už patříte mezi soukromé osoby, nebo designery komerčních prostor a veřejných míst, určitě si plánujete v hlavě finální vzhled sociálního zázemí. Vaši zaměstnanci, veřejnost i rodina budou nadšeni z kvalitního vybavení, jež přitom nemusí stát majlant. Když si vezmete, že může dobře vypadat i jednoduché osvětlení či vychytávky v podobě osoušeče rukou, máte na čem svou novou koupelnu a toaletu postavit.

Komfort a teplo pro každého

Topné infrapanely patří mezi výkonná a zároveň vkusná topidla vhodná pro všechny typy použití doma i v kanceláři. Hlavní předností topidel je okamžité vytopení místnosti, a rozhodnete-li se pro moderní pojetí topidla, může posloužit i jako designový prvek, jenž nijak celkový prostor svým vzhledem nenaruší. Záleží pouze na vás, které z topidel vám učaruje, kromě sálavých infrapanelů se nabízí též konvektory a elektrické přímotopy s úsporným provozem. Všechny tyto varianty jsou vhodným doplňkem třeba k podlahovému vytápění a stejně tak pro topné rohože a kabely, protože na topných žebřících si snadno vysušíte ručník či bundu.  Co vám rozhodně v nové koupelně nesmí chybět, je koupelnový ventilátor. Ten představuje chytré řešení pro eliminaci zápachu i větrání bez zbytečně otevřených oken. Výrobci navrhují moderní a elegantní provedení mřížkových krytů v mnoha barvách i materiálových provedeních.

Budiž světlo a sucho

Koupelnové osvětlení představuje nepostradatelnou klasiku. Při výběru nezapomeňte, že v koupelně se často líčíme, češeme, holíme a upravujeme, proto by mělo být světlo u zrcadla dostatečně silné. Romantici a milovníci relaxace ocení ztlumování světla jediným pohybem. Zda sáhnete po jednom větším světle či bodovkách, je čistě na vás. Jestliže si v koupelně chcete uchovat čistý a uklizený prostor, což může být zejména na veřejných místech, v obchodních domech a kancelářích problém, budete nadšeni z osoušeče rukou. Ten funguje bezpečně, většina modelů disponuje bezdotykovým řešením a vy máte jistotu, že nikde nebudou nevzhledné cákance vody z rukou.