internetová televize

Internetová televize pro vaše nej programy

Když někoho pohltí děj seriálu, nehodlá si nechat ujít ani jeden díl. Jenže povinnosti volají a nemusíte mít štěstí si naladit další část v ten správný čas. Internetová televize je hitem posledních let, naladíte si tam programy, kdykoliv si přejete. 

Televize s chytrými funkcemi

Populární filmy, seriály i jiné druhy pořadů vám už neuniknou, když se rozhodnete využívat lákavé funkce v internetové televizi. Podíváte se na cokoliv podle svých možností. Ne, nečekejte žádné vybírání přednastavených balíčků, jelikož internetová televize disponuje možnostmi si vybrat programy podle vašeho gusta. Zkrátka budete koukat na to, co se vám líbí. Nej TV také umožňuje sledování až na čtyřech zařízeních, což v praxi znamená zapnutý například telefon, počítač i tablet. Koukne se celá rodina a odpadnou nepříjemné hádky o tom, co je lepší na zpříjemnění nedělního večera. Obsluhování bude snadné díky chytrým funkcím. Třeba se rozhodnete vyhledávat, uložit si nejlepší pořady, zastavit film a znovu si ho pustit později. Nabídka obsahuje více než dvě stovky TV stanic. Lze si pouštět mnoho HD programů a lokální informační televize. Nechybí ani videotéka HBO s nejnovějšími filmy a seriály.

Super rychlý internet za dobrou cenu

Toužíte mít internetové připojení s vysokou rychlostí až 1000 Mb/s po kvalitní optické síti? Rychlý internet bude ideálním řešením, navíc počítejte s kvalitním servisem. Tento druh připojení se nabízí za dostupné ceny, které váš finanční rozpočet nijak zvlášť nenabourají. Věděli jste, že u optického připojení nesejde na momentálním počtu uživatelů? Mnohým se tato informace jistě hodně zamlouvá. Zkuste se podívat na stránky https://www.nej.cz/, kde si vyberete lokalitu a ověříte dostupnost nabízených služeb na základě vašeho bydliště. Pokrytí se stále zvětšuje a nyní ho naleznete ve více než stovkách obcí v naší zemi.