Tisk na plátno

Foto obraz je ideální svatební dar

Vdává či žení se někdo z vašich blízkých a vy si lámete hlavu nad vhodným svatebním darem? Zcela jistě nejste sami. Příbory či skleničky jsou sice užitečné, ale značně zprofanované. A peníze v obálce – to je tak neosobní! Naštěstí pro vás máme radu, díky které váš dar na svatbě zazáří. Věnujte šťastnému páru obraz na plátně, který jim bude připomínat jejich nehynoucí (doufejme) lásku. Nemusíte však přitom utrácet za olejomalbu od akademického malíře. Stejného a možná lepšího efektu za mnohem méně peněz dosáhnete i s obrazem, který je na plátno vytištěn pomocí speciální tiskárny, a jehož základem může být například společná fotografie páru.

Díky foto obrazu vydrží vzpomínka na jejich lásku věky

Všichni milují příběhy o tom, jak se nevěsta a ženich poprvé setkali, tak proč jejich milostný příběh nezachovat prostřednictvím obrazu i pro budoucí generace? Nalezení vhodné fotografie, která by symbolizovala a vystihovala lásku mladého páru, jistě nebude těžké, vaši přátelé nebo příbuzní ženicha či nevěsty vám jistě rádi pomohou. Když pak při rozbalení daru uvidíte, jak se jejich tváře rozzáří, budete vědět, že všechna vaše snaha stála za to.

Obraz na plátně je ideální dar do nového společného bydlení

Každý pár se snaží si zařídit své bydlení po svém. Foto obraz je k tomuto účelu naprosto ideální. Krásně vypadá a téměř nijak se neliší od skutečné malby na plátně. Tisk na plátno je navíc proveden pomocí vysoce kvalitních a trvanlivých pigmentů, které zajistí, že foto obraz budou moci obdivovat i následující generace. Pokud chcete dát svatebnímu páru skutečně originální a osobní svatební dar, obraťte se na firmu Printscreen.cz, která s pomocí nejmodernějších technologií a kvalitního přírodního materiálu vyrábí jedny z nejkvalitnějších, přitom však cenově nejdostupnějších foto obrazů na českém trhu.