bytový textil na míru

Designér do bytu zdarma

Nevíte si rady s detaily vašeho interiéru? Nepatří kreativita, práce s barvami a výběr doplňků mezi vaše oblíbené úkoly? Chcete si být jisti výsledkem? Pak se obraťte na profesionálního designéra, který vám zdarma poradí, jaké barvy a materiály budou vašemu domovu slušet! Právě teď jej seženete zdarma včetně vyzkoušení dekoračních tkanin přímo u vás doma a budete se moct pochlubit sladěnou a harmonickou domácností. Vyberte vhodný bytový textil na míru a užijte si teplo rodinné pohody každý den.

Nezapomeňte na okna

Firma z Českých Budějovic se smí pochlubit více než dvacetiletou činností na trhu, kde úspěšně konkuruje jiným společnostem a zároveň získává neustále nové, spokojené zákazníky. Proto si u nich vyberte i vy třeba závěsy, záclony a garnýže ze špičkových materiálů a moderních tvarů. Designově jsou vyladěné též stínící prvky na okna, jako jsou praktické rolety s jednoduchým ovládáním či nestárnoucí žaluzie.

Bytový textil České Budějovice si poradí i s atypickými okny a prostory, které vyžadují individuální návrhy a řešení pro náročné klienty. Bytový designér sledující aktuální trendy a pracující s jakostními materiály velmi luxusně šitými doplňky vám ochotně a zkušeně poradí, co zvolit a čím vylepšit stávající místnosti.

Praktické závěsy bez údržby

Stylové závěsy České Budějovice si zamilujete, protože jsou jedinečné svým vzhledem i detailním zpracováním. Poskytnou vám dostatek soukromí, udrží i teplo v chladném počasí a zajistí příjemné přítmí v letních dnech. Závěsy jsou skvělým doplňkem v zimě, kdy dokáží zlepšit izolační vlastnosti oken a zároveň tlumit nepříjemný hluk z ulice. Závěsy pořídíte hned v několika délkách a nepřeberném množství barevných kombinací. V malých místnostech zaručeně oceníte vzdušné závěsy s jednoduchými saténovými vzory či tištěnými aplikacemi. Bydlení vás odteď bude bavit! Připravte se na obdivné pohledy návštěvníků i ostatních členů rodiny.