city

Zdědili jste nemovitost po zesnulém členovi rodiny?

Ačkoliv je úmrtí velmi smutnou událostí, každý z nás se s touto situací dříve či později setká. V mnoha případech nám poslední závěť přinese dědictví v podobě domu, bytu, zahrady nebo třeba chaty. Co si v takové situaci počít?

Jednejte rozvážně

Na počátku celého procesu začíná odhad nemovitosti pro dědické řízení. Daný úkon vám dokáže utvořit jasnou představu o tom, za kolik peněz by se dal nově získaný majetek prodat, pakliže byste o tom uvažovali. Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení už v dnešní době nemusí vypracovávat pouze soudní znalec, ale bohatě vám postačí spojit síly s ověřenou realitní kanceláří.

Chcete-li najít opravdu spolehlivé profesionály pro odhad nemovitosti dědictví, zaměřte se na léty prověřenou kancelář RE/MAX. Tu vám zajisté nemusíme představovat. Jedná se totiž o jednoho z největších hráčů na celém českém trhu. Mimo prodeje a pronájmu realit se daná společnost specializuje i na ocenění nemovitosti, tedy i ocenění pro dědické řízení.

Komplexní služby

Odhad pro dědické řízení je jedna věc, ale sám o sobě samozřejmě v případě rozhodnutí o následném prodeji nestačí. Neřeší totiž, jaké další kroky podniknete. Stejně tak se mění a vyvíjí tržní situace i tržní hodnota vašeho majetku. V případě rozhodnutí o  prodeji je nutná aktualizace tržního odhadu. Pak se vám bude hodit příprava nemovitosti k prodeji, zajištění komplexní propagace, i kompletní administrativní zastoupení. Veškeré činnosti za vás vyřeší zmínění experti. Výsledkem bude rychlé nalezení seriózního zájemce a obdržení adekvátní částky z prodeje.

Podívejte se na stránky realitní kanceláře RE/MAX Anděl a zajistěte si komplexní odhad nemovitost. Budete překvapeni, jak snadné to je.