Kované ploty

Plot jako ochranný i dekorační prvek zahrady

Rodinný dům bez plotu je jako bez střechy. Plot je nedílnou součástí pro oddělení pozemku a zajištění pocitu bezpečí díky ochraně před zloději a jinými nechtěnými návštěvníky. Při výběru plotu nezapomínejte, že právě to je tím prvním, co zaujme každého kolemjdoucího či vaše hosty. Dodejte svému domovu estetický pohled na zahradu a celkové bydlení a vsaďte na kované ploty!

Kované ploty

Bezúdržbové řešení pro vás

Kované ploty jsou skvělým řešením pro náročné zákazníky, kteří kromě vysoké kvality zpracování s důrazem na detail očekávají též minimální údržbu a zároveň jednoduchou obsluhu ovládání brány či branky. Kované ploty z prémiových materiálů jsou vyráběny na míru a díky nezávazné nabídce, kalkulaci a hned několika návrhům si můžete vybrat nejvíce vyhovující variantu zpracování. Zavedená společnost vám zajistí kompletní dodávku plotových dílů včetně stavebních prací. Jestliže se o kvalitě zpracování chcete přesvědčit, podívejte se na již realizované zakázky, eventuálně se zajeďte podívat do svého okolí a načerpat inspiraci. Kované ploty jsou zpracovány v základu z žárového zinkování, jež slibuje spolehlivou protikorozní ochranu. Díky tomu se kovový plot stává naprosto bezúdržbovým po dlouhé roky. Kromě tradičního zinkového designu si můžete vybrat následný barevný syntetický nátěr.

Vyberte si jednotlivé prvky i zdobení

Styl plotu by měl odpovídat vašim představám. Proto se nebojte být kreativní a vybírat z širokého sortimentu zakončení tyčí výplní či ozdob na doplnění základní konstrukce plotů a bran či atypických ozdob. Kombinovat můžete prvky i barvy a získat tak jedinečnou podobu plotu. Vizuál plotu by měl vkusně doplňovat váš dům či chatu. Někdo dává přednost jednoduchosti, jiný klient zase dává přednost honosnému zpracování a najdou se i takoví, pro něž je důležité zamezení úniku malých psích plemen. Kované ploty jsou připraveny nabídnout řešení pro každého, tak neváhejte a vsaďte na osvědčenou firmu s letitou praxí a velmi pozitivními recenzemi.