pasivní rodinné domy u Prahy

Zelený Zlonín: Bydlení, které si zamilujete

Bydlet v hlavním městě je snem mnoha lidí, kteří před klidem venkova upřednostňují ruch metropole. Potřebují mít totiž vše na dosah – práci, nakupování, zábavu i sport. Nejlépe na jednom místě a blízko svého bydliště. Pokud jste se i vy rozhodli přestěhovat do Prahy, nebo zde hledáte vhodné bydlení, máme pro vás zajímavý tip. 

Ekologické novostavby rodinných domů

Nejen mladí lidé v současné době snad ve všech pádech skloňují slovo ekologie a ekologický. Přesně takový by měl být i jejich vysněný dům. Jejich požadavky splňují pasivní rodinné domy u Prahy, které se tu staví. Nacházejí se asi čtvrt hodiny autem od centra hlavního města a nabízejí vše, co člověk k životu ve velkoměstě potřebuje. Nejvíce však potěší úspora za energie ve výši až 90 %. Rodině tak bude zůstávat více financí, jež může využít třeba na pořízení příjemné letní dovolené u moře. 

Ve Zloníně se bude dobře bydlet

Pasivní domy Zlonín nabízejí již třetí etapu tohoto developerského projektu, který vsadil na atraktivní architekturu i inteligentní domácnost. Domy jsou tak vhodné pro moderního člověka, pro kterého nejsou chytré technologie neznámým pojmem. Lokalita se nachází blízko centra Prahy, když pojedete automobilem po dálnici D8 směrem na Teplice, dostanete se sem za 15 minut. 

Součástí vybavení novostavby jsou také podlahové krytiny v podobě keramické dlažby, plovoucí podlahy nebo koberce a inteligentní ovládání domácnosti. Čerstvý vzduch bude vhánět vzduchotechnika s rekuperací, která sníží tepelné náklady. Moderní technologie zaručují úspornost rodinných domů a také komfort bydlení, který ocení rodiny s dětmi i jednotlivci nebo páry. 

Mezi standardní vybavení novostaveb v Zeleném Zloníně patří také plastová okna v bílé barvě s termoizolačním trojsklem nebo fotovoltaické panely s bateriovým packem o kapacitě 6 kWh.